Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

ahh demetcim bizi ne zaman yazarsın acep hamilee:gitme:

biliyomuusnuz kızlar benim içime hep bu aralar hamile kalacakımışım gibi doğuyor hiç böle olmazdım
hadi bakalım hayırlısı

hayırlısı canım yaa hiç beklemedin anda bi bakmışın hamilesin inş hayırlısı ile kalırsın hamile sıkma kendini

slm kızlar ben geldim hayatcım çok sevindim canım ne diyeceğimi bilmiyorum inan şu anda sevinçten elim ayğım titriyor allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin tatlım

slm kızlar ben geldim hayatcım çok sevindim canım ne diyeceğimi bilmiyorum inan şu anda sevinçten elim ayğım titriyor allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin tatlım

Canımmm çok teşekkür ederim..Bakın zaten çok duygusalım bölee cümleler kurmayın yaaaaaaaaaaa valla hep ağlıyorum zatiiii canım benimmmmmmmmmmmmm çok sağol darısı sizlere dua etcem hamilelerin duası kabul olurmus derler..inşallah enn kısa zamanda kavusun sizdeee :Saruboceq:

amin tatlım amin ağlama tatlım ya üzülme bak artık iki canlısın
aysen canım daha test yapmayı düşünmüyorum

kıslar ben kaçar keremgülcüm inşallah hahmiş olursun tatlım görüşemedik yaaaa nasılsın ne var ne yok

gülegüle tatlım ne olsun canım ya bekliyorum işte delikafaduldendelikafaduldenamin tatlım amin inşallah cümlemiz sendende bu ay sıkı bi çalışma ve sonra güzel haberi bekliyoruz :kedi::sm_cool:

gülegüle tatlım ne olsun canım ya bekliyorum işte delikafaduldendelikafaduldenamin tatlım amin inşallah cümlemiz sendende bu ay sıkı bi çalışma ve sonra güzel haberi bekliyoruz :kedi::sm_cool:

canm çalışmalar son sürat devam... 19. günümdeyim kasıklarım ağrıyor adet olacağım gibi ayaklarımı da soğuk tutmuyırum... bakalım hayırlısı yaaaa halsizlik de var izindeyim ama işi zor apıyorum vallaaakafamçokkarıştı

tatlım aklında bulunsun adetine son birkaçgün kala çalışmaları bırak eğer hamileysen bebek için tehlikeliymiş bu gün bana bi ebe var burda o söyledi eğer tuttuysa bebek düşebilir diyo

tatlım aklında bulunsun adetine son birkaçgün kala çalışmaları bırak eğer hamileysen bebek için tehlikeliymiş bu gün bana bi ebe var burda o söyledi eğer tuttuysa bebek düşebilir diyo

taam cnm söylediğin iyi oldu saol. hayırlısı olsun inşallah allahım herkese nasşp etsin sende var mı birşeylerralkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…