Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

ya kızlar ben gelince herkes gitti ağlıycam şimdi :gitme:
neyse iyi haberlerle gelirseniz bu ay affederim sizi çok çalışın emi alkisalkisalkis

kızlar slm güzeller demetcim benim kırmızılar geldi canım yeni adet tarihim 9 ocak zahmet olmazsa değiştirirmisin tatlım opuyorumnanaktan

iyi geceler kızlar, kimsecikler yok bugün girmemişsiniz pek ya,
demetçim benim günüm 2 ocak demiştim ya , ben kahve lekenin başladığı günden saymıştım, halbuki ertesi günü kırmızıyı gördüm, kahveler değil de kırmızının başladığı gün ilk gün sayılacakmış, 3 ocak yapar mısın güzelim benim tarihi sana zahmet

naber kızlar ne var ne yok
kerem34gül gilmiş seninkiler canım hayırlısı olsun bakalım

demet şekerim benimkilerde geldi ya erkenden geliyorlar ne varsa sanki o kadar gelmeyin diyom ama benimde tarihimi 10 ocak olarak yazarsan sana zahmet tatlım

slm kızlar aranıza yeni katıldım.7 haftalık yeni hamilegim.kusmam var ve kokulara karşı aşırı duyarlıgım ara ara kötü oluyorum :S sizlerdede oluyormu?

selam kızlarr baya oldu giremedim..
hayat hamişmiş hayırlı olsun hayatım çok sevindim dua et bize emi senin duan kabul olur şimdiopuyorumnanaktan

ya kızlar nerdesiniz topik iyice boş kaldı gelince korkuyorum yanlız kalınca bomboş topik hadi ya tekrar eski günlerimize dönelim toplanalım hadi :eek:

X