Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

ya kıslar uzu süre siteye ben giremedim sonrada sitede sorun vardı hiçççççççççç giremedimm...
Evet var gelişme hamileyimmmmmmmmmm :)))))))))))))))))))

canımmmm

tebrikler çok sevindim hayatım yaaa allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hayatım yaa..

belirtilerin nelerdi anlatır mısın kuşummalkisalkisalkis

Belirtim hiç yoktu ki :)))) sdece günüm geçti diye test yaptım..inanki hiç bir belirti yaşamadım ve yaşamıyorum.ne miğde bulantısı ,ne baş dönmesi hiçbiri..Sadece kasıklarımda( ilk zamanlarda daha çoktu tabii) çok ağrı oldu o da normalmiş zaten canım

canım hayatım kendine dikkat et nolur yaa ay çok sevindim canım benim varya çok bildiğin gibi değilll muckkk:CüvCüv:

Ee hayal sen ne yaptın??Arada girip bakıyordum sana hiç raslamadım eskileri okudum uzun zamandır yazmamıssında ,bana denk geldi sanırım ne güzel!umarım herşey yolundadır..

çok ilginç yaa

cnm benim yaaa çok çok sevindim inannnnn

allahım hayırlı evlat etsin inşallahh keseyi gördünüz mü hayatımkaydirigubbakcemile2

Ee hayal sen ne yaptın??Arada girip bakıyordum sana hiç raslamadım eskileri okudum uzun zamandır yazmamıssında ,bana denk geldi sanırım ne güzel!umarım herşey yolundadır..

valla işlerimiz çok yoğundu giremedim hiç evet sana denk geldi çok sevindim inan ki yaa bende iyim adetime 1 hafta var onu bekliyorum hiç bi belirtim yok sadece ateş oda artık bende normal bişe oldu kaydirigubbakcemile3

demet hamişimizi listeye yaz bakalım :sm_cool:

hayalcim hayrola canım niye yanıyosun yaaa :1rolleyes:
yoksa bebiş felanmı var:icecream:
ayy bende donuyorum resmen :uhm:

hayat canım üzülme yaa bak yarın keseyi görünce nasıl rahatlarsın hem üzülmeki bebişde etkilenmesin caım

ahh demetcim bizi ne zaman yazarsın acep hamilee:gitme:

biliyomuusnuz kızlar benim içime hep bu aralar hamile kalacakımışım gibi doğuyor hiç böle olmazdım
hadi bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…