Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

kızlar alıntı yapamıyorum ama demetçim, ayşencim, bafocum hepinize teşekkür ederim çok sağolun valla çok moralim bozuldu ben ne için uğraşırken ne çıktı, halbuki daha ağustosta usg çekilmişti hiçbir şey yoktu ama sanırım bu ay oluşmuş hep diyorum ya bu btç bana yaramadı diye işte bak, 3 cm lik bir kist, ey allahım,
dr ilaç verdi duphaston diye 6 gün iç bir hafta bekle eğer adetin olmazsa gel gebelik var mı yok mu bakalım tekrar dedi, ben de sinir oldum şimdi hcg yaptırsak dedim, gerek yok usg de olsa çıkardı dedi hem öyle diyor hem de bebek çok yeni oluştuysa eğer kistin arkasına saklandıysa görülemezmiş de, benim canımı sıktı, ilaç gebeliğe zarar vermez diyor bir de,
ben de sinir oldum az önce hcg için kan verdim yarın 10.30 da öğreneceğim öyle başlayacağım ilaca

benide yazabilirsiniz aralık ayı hamişlerine:)))))bende bugun ogrendım hamıle oldugumu,aslında dun aksam yapmıstım evde test cıktı ama ben kesın olsun dıye bugun sabah kan tahlılı yaptırdım.ALLAHA cok sukur ki bebişim gözüktü benıde listeye yazabılırsınız....

kısçeler günaydın...

folik iiçildi mi bakalım? modelist cnm tebrikler hemen listeye iklave ediyorum cnm allahım hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin tatlım. hatuncum üzülme sende inşallah bebişin vardır da arkaya saklanmıştır hayatımmm

hatunsultan canım üzülme bende kullandım o ilacı 7 ay
gebelik yoksa adetleri düzenliyo varsa bebğin düşmemesini sağlıyo korkmana gerek yok
geçmiş olsun tatlım

ayşencim sana yan etkileri oldu mu, niçin 7 ay kullandın sen, bana 6 gün iç bırak demişti dr ya

arkadaşlar size birşey sormak istiyorum şuan başıma geldi bir anda dilim yapışık yapışık oldu sanki nasıl tarif etsem bilmiyorum uyuşukmu desem regime 2gün var hani demir yutmuş gibi oluyormuşya hamiş kalanların acaba diyorum ama beni bilgilendirirsenz sevinirim şimdikten tşr ler herkese

slm güzeller beeeeennnnnn geldimmmmmmmmmm kavuştum çok şükür loptobuma ve sizlere e güzel haberler varmı canlar öpüyorum sizleri

kıslar günaydınnn

kerem34gül hoşgeldin hayatımm.. nasılsın canım? valla bizde hamiş haberi yok maalesef yaaa...bir tek damla var onda da 3 cm lik kist çıkmış. doktor bir hafta sonra tekrar bakacakmış belki kistin arasına saklanmış olabilir bebek demiş. yeni gelen arkadaşlarda hamişlerimiz var. bu ay çok umutluyuz inşallahhh hayırlısı olsun bakalım sen nasılsın eşin geldi mi çalışmalara devam mı canım?

hoşbulduk canım hmm sevindim yeni hamiş arkadaşlara .bende iyiyim canım ne olsun eşim geldide çalışmalar için artık çok geç büyük gün pazartesi .demet canım damlanın nasıl kisti varmış ya üzülerek söylüyorum o zaten dış gebelik yaşamamışmıydı nasıl yani neyse artık burdayım konuşuruz opuyorumnanaktan

neden kimse yok yaaaaaaaaa kızlr topiği terkmi ettiniz neredesiniz hadi gelin yav şurda iki dedikodu yapak kaydirigubbakcemile3

GÜNAYDIN ARkadaşlar sonunda site düzeldiiii burası olmasa çok sıkıcı oluo yaff neler yaptınız nasılsınızz görüşmeyeliiiopuyorumnanaktan

kızlar bu gün sinir oldum sitede sorun var ve girebildiğimdede sizler yoksunuz nerelerdesiniz kızlar yav bak kızacam artık bu kadar insan arkadaşlarını ihmal edermi küsecem size az kaldı klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…