Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

selam kızlar bayadır uğrayamadım malum site çok zor açılıyor
ben regli oldum malesef düşükten sonra 40.gün oldum
hamile var mı?

selam kızlar bayadır uğrayamadım malum site çok zor açılıyor
ben regli oldum malesef düşükten sonra 40.gün oldum
hamile var mı?

slm bozo kızlar burayı terk etmiş galiba yada çok çalışmaktan zaman bulamıyorlar :kedi:yeni gelen arkadaşlar varmış hamiş eski kızlardan hamiş yok inşallah şimdiden sonra birsürü hamiş haberi alırız opuyorumnanaktan

bozo seninde düşüğüne çok üzüldüm allah birdaha yaşatmaz inşllah ama herşeyde bi hayır vardır tatlım üzme kendini bak adette olmuşsun artık yeniden hayırlısıyla sağlıklı bebişine kavuşursun inşallah

Canlarım 15 gün yokum izinliyim. Evde yumurtlucam :)

hepinizi çok özlicem kayınannemden girerim nete ara sıra hepinizi çok seviyorum canlarım kendinize cici bakın inşallah hepimiz hamiş oluruz bu ay listemiz çoğalık kısçeler...

öppptüüümmm

merhaba kızlar bayadır giremiyorum nasılsınız bu ay pek çalışamadım bayram telaşı derken yoğunluktan pek çalışma yapamadık ama bakalım alahtan ümit kesilmez tutar inş adetime 4 gün kaldı bakalım neolcaksüprizzzzz

merhaba kızlar bayadır giremiyorum nasılsınız bu ay pek çalışamadım bayram telaşı derken yoğunluktan pek çalışma yapamadık ama bakalım alahtan ümit kesilmez tutar inş adetime 4 gün kaldı bakalım neolcaksüprizzzzz

inşallah istediğin gibi oluropuyorumnanaktan

kızlar merhaba, ben nihayet adet oldum 48. günde allahım çok mutluyum ya, gerçekten adet olduğunuzda çok üzülmeyin kızlar, o bile sağlıklı olduğunuzun her şeyin normal gittiğinin bir belirtisi valla, ben ilaçla adet olabildim bu ay, şu bal tarçın yüzünden, daha da kür mür yapmam artık....

hiç aklıma gelmezdi son zamanlarda adet oldum diye bu kadar sevineceğim...

DEMETÇıM BENıM YENı TARıHıM 02 OCAK ıNŞALLAH 2010 A BEBıŞıMLE GıRERıM, YANı HEPıMıZ BıRLıKTE ıNŞALLAH....

KASIM AYI LİSTEMİZ

hatunsultan*****************17 Kasım canım inşallah hamiş yazacağım seni
sekerkız67******************28 Kasım_________????????????????

ARALIK AYI LİSTEMİZ

aysen_34********************07 Aralık.........????????
kerem34gul******************07 Aralık.........????????
GULIZARGEZEN************07 Aralık.........????????
aleyna_83*******************10 Aralık
evaa**************************15 Aralık
hayal1403*******************16 Aralık
hayat77**********************21 Aralık
A&S**************************18 Aralık
yasemeen*******************18 Aralık
dmtumt84********************21 Aralık
lightlife************************23 Aralık
y3s3mın**********************25 Aralık
hayat77***********************23 Aralık
Bafo***************************30 Aralık
portakal_suyu****************............
bozo85************************............
damlam123*******************........... (üzülme arkadaşım senin fıstık en kısa zamanda yine gelecek)
tatlişoğlum*******************.............(canım üzülme en kısa zamanda yine gelecek fıstıkların)

OCAK 2010 LİSTEMİZ
sirius06*********************......Ocak

her ne kadar bu ay yazamadıysak da inşallah önümüzdeki ayki listeye demetçim 2 ocak

kızlar hadi ya gelin artık topik iyice boş kaldı .hatunsultan vegülizar gezen canım hakkınızda hayırlısı neyse o olur inşalah cümlemiz içinde tabi inşallah hayırlısıyla en kısa zamanda bebişlerinize kavuşursunuz burdaki tüm arkadaşlarda tabi hep beraber hamiş haberleri birbirimize veririz inşallah :Saruboceq:

kızlar hadi ya gelin artık topik iyice boş kaldı .hatunsultan vegülizar gezen canım hakkınızda hayırlısı neyse o olur inşalah cümlemiz içinde tabi inşallah hayırlısıyla en kısa zamanda bebişlerinize kavuşursunuz burdaki tüm arkadaşlarda tabi hep beraber hamiş haberleri birbirimize veririz inşallah :Saruboceq:

inşallah güzelim inşallah, ama ben bu ay çok sevindim valla adet oldum diye ne yalan söyliyeyim en azıdan kistin dağıldığını biliyorum şimdi 48 günden sonra hiç olmayacakmışım gibi geliyordu nerdeyse

X