Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

çoksevindim cerencim maşallah allahım sabırla kucağına almayı nasip etsin inşallah... allahım cümlemize nasip etsin

ayy kızlar moralim bozuldu şimdi benim yine yaaaa :gitme:
ocak ayı listesi açılmış
ahhh ahhh ben 2009 da kucağıma almayı planlarken karnımda bile hissedemedim daha senağlama senağlama senağlama
zaten dokunsalar ağlıycak modundaydım bu da vesile oldu senağlama mafoldumben mafoldumben mafoldumben

aaaaaaaaaa nerde hemen benimde adımı yazdırmam lazım...aynen bende 2.turum laelaelaelaelae

merhaba kıslar hatuncum çok üzüldüm yaaa çok geçmiş olsun cnm.
ayşencim merhaba üzülme sende daha 5 günün var önünde bu ay çalışmalar nasıl geçti ondan haber ver düzenli çalıştın mı bakalım?
bafocum liste ilk sayfamızda var hayatımm...

kıslar alıntı yapamıyorum site gidiyoo

canım bu ay öle takip etmedim ama yumoşlama günlerinin olacağın avarsayarak bi kaç günü değerlendirdim tabiki
5 gün var demetcim ama sivilclerim çıktı baya bi
yani geliyo yine bizim kırmıızlarmafoldumben

demetcim silebilirsin listeden bayramda regl oldum ben,bu ay da olmadı.Neyse bunalım yapmadan konuyu kapatıyorum :))

Aysencim bafo veda etmiş diğer topiğe,onu da çağırır mısın buraya?Sen neden çağırmıyorsun dersen,sayfa açamıyorum başka çıktım mı bir yerden,bir daha giremiyorum,site cebelleşiyor açmamak için

selam portakalcım şimdi silemiyorum hayatım site gidip geliyor düzelince sileceğim not aldım cnm. bafo her zaman geleilir buraya kayıtlı zaten cnm kötü birşey yok umarım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…