anneler lütfen okuyun...

küfür edesim geldi pislik insanlar!

benim de çocuklarım 3 yaşına gelen kadar bakıcıyla büyüdü mecburdum çalışıyorum çünkü.ancak ben şanslı olanlardandım bakıcımız çok çok iyiydi.gözüm kapalı emanet ettim ve hiç sorun yaşamadım.şimdi de bebeğim 6 aylıkken işe başlamak zorunda kalıcam ve yine eski bakıcımla devam etmek istiyorum.başkasına asla güvenemeyecekmişim gibi geliyor.

elbette en güzeli çocuğuna kendinin bakması ancak çalışan anneler olarak birilerine emanet etmeye de mecburuz.Allah hepimizi iyilerle vicdanlı insanlarla karşılaştırsın İnşallah.

Bu gerçek mi ya, nerden okudum allah kahretsin. Bütün gün aklımdan çıkmaz. offff. 14 yaşımdayken kardeşim olmuştu. Annem kucağıma vermiyodu elim bıngıldağına değer diye. O kelimeyi kullanınca hala içim bi tuhaf olur çünkü o zamanlar gerçekten çok büyük bir açıklık sanıyodum. Bir çok insan görünümlünün malesef vicdan duyguları gelişmemiş.

Anlatilan bana biraz "aidsliler sinema koltuklarina igne koyup aids bulastiriyorlar!" Gibi geldi nedense :/
Ben pek ihtimal vermiyorum. Tabii ki cocuklarinizi iyi insanlarla karsilastirsin Allah.

Evet ben de düşünüyorum gerçek olsa olay olurdu davalar açılırdı televizyona çıkardı heralde öyle değil mi?

inanamıyorum ,nasıl anlamışşlar peki eminlermi anne ve baba onun böyle bir şey yaptığından

Rabbim insanlara vicdan versin inşallah.
bende özel bir kreşin çocuklara uyku ilacı verip uyuttuğunu
ve bu yüzden kapatıldığını biliyorum.

Bu çalışan anneler ne yapacak ya ?

Anneanne - babaanneye bıraksan , genelde çocuk şımarabiliyor .

Kreş 3 yaş öncesi çocuğu ev ortamından yoksun bırakıyor .

Bakıcı , güvenilir olanı bulana kadar dert !

Offf , bu olaydaki bakıcının akıbetini yazar mısınız ?

Aynı olayın ABD de gerçekleştiğini okumuştum basında , ama ülkemizde duymadım hiç .

İnsanın kanı donuyor .

bu ne vicdansizlik ne adılik pislikler Allah belanizi versin insanın inanası gelmiyo böyle biseyi de yapan da bi insan işte

Okurken kanım dondu resmen daha öncede forumda okumuştum,bu olaylar gerçek mi acaba eğer gerçekse neden hiç televizyon,haberler yada haber siteleri duyurmuyor eğer bu olaylar gerçek ise bir sürü davaların açılması gerek ve ben zannetmiyorum hiç haber kanalı bu habere duyarsız kalmaz.

Bunun günahını nasıl verecek pislik kadın .
Rabbim kahretsin bunları .

Tabiki bakıcının akıbeti lâyık olduğu yer. Ama çocuk o durumdayken bakıcı adalete teslim edilse neye yarar. Bu tamamıyle gerçek bi olay uydurma diil... Allah herkesi iyilerle merhametlilerle karşılaştırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…