ANNELER GÜNÜNDE ANNELERİ SEVİNDİRMEK

Ne güzel düşünmüşsünüz BEYAZ KURT BEYAZ KURT okumamıza vesile oldunuz Allah razı olsun

aaynaa aaynaa canım benide etiketlemişsin yeni girdim siteye tüm listeye okudum Rabbim kabul etsin, Rabbim merhumların mekanlarını cennet eylesin, annelerimize şifa versin inşaallah..
Buradaki annelerinde anneler günü kutlu olsun şimdiden :KK36: bebek isteyenlerinde hayırlı sağlıklı bebekleri olur inşaallah:anne:

Ne güzel düşünmüşsünüz BEYAZ KURT BEYAZ KURT okumamıza vesile oldunuz Allah razı olsun

aaynaa aaynaa canım benide etiketlemişsin yeni girdim siteye tüm listeye okudum Rabbim kabul etsin, Rabbim merhumların mekanlarını cennet eylesin, annelerimize şifa versin inşaallah..
Buradaki annelerinde anneler günü kutlu olsun şimdiden :KK36: bebek isteyenlerinde hayırlı sağlıklı bebekleri olur inşaallah:anne:
amin canım benim ALLAH RAZI OLSUN gülüm sağolasın

Allah kimseyi annesiz koymasın insallah ben 2 yildir onsuzum ve o kadar guc ki. Kolum kanadim kirildi gucsuz kaldim ezildim buzuldum. Ve uc ay sonra Allahin izniyle ben anne olacagim. Ve bu isi o olmadan nasil yapacagim bilmiyorum Rabbim gul yuzlumun ve daha nice oteye gocmus annelerimizin mekanini cennet eylesin en azindan ruyalarimizda suretlerini yuzlerini gorelim insallah...

X