ANNELER GÜNÜNDE ANNELERİ SEVİNDİRMEK

Çok güzel dusunmyssun canım allah senden razı olsun çok fazla giremiyorum internete annemi unutmamissin çok saol annem çok kötü damardan mama ile besliyorlar sürekli küsüyor çaresiz ce allahtan gelecek mucizeyi bekliyoruz bu arada annemin adı SELVİ dualarinizda unutmayin insallah
Afedersin canım. Serpil başka bir arkadaşımızın annesiydi. İyi hatırlattın onu da ekleyeyim.

1- BEYAZ KURT BEYAZ KURT = Ahmet Kızı Merhume Nuran Hanım ruhuna El Fatiha (Kayınvalidesine hediye aldı) (Listedeki canlara ve merhumelere okudu)
2- S Senaydn = Annesi Merhume Cansever AYDIN ruhuna El Fatiha
3- chilekciko chilekciko = Yakın arkadaşı Ahmet kızı Merhume Arzu ruhuna El Fatiha (Listedeki canlara ve merhumelere okudu)
4- S serraberra27 = Hasta annesi Selvi Hanımın şifası ve selameti niyetine 11 Ya Şafi 11 Ya Selam
5- aaynaa aaynaa = Hasta Annesi Cemal Kızı Seher Hanımın şifası ve selameti niyetine 11 Ya Şafi 11 Ya Selam (Annesine hediye alacak; Listedeki canlara ve merhumelere okudu)
6- Ausencia Ausencia = Annesi Ali Kızı Merhume Oya Hanım ruhuna El Fatiha (Listedeki tüm canlara ve merhumelere okudu)
7- FallenAngel FallenAngel = Anneannesi Merhume Zeliha Hanım ruhuna El Fatiha (Listedeki canlara ve merhumelere okudu)
8- evTik evTik = Dünya üzerindeki tüm anne ve anne adaylarının şifası ve selameti niyetine Ayetel Kursi (Listedeki canlara ve merhumelere okudu)
9- eilenn eilenn = Listedeki tüm canlara ve merhumelere okudu (Annesine ve kayınvalidesine hediye alacak)
10- S synulox = Listedeki tüm canlara, merhumelere ve merhum babasına okudu.
11- @cansu_tr= Listedeki tüm canlara ve merhumelere okudu (Annesine ve kayınvalidesine el emeği hediye yapacak)
12- Gul receli Gul receli = Hasta annesi Serpil Hanımın şifası ve selameti niyetine 11 Ya Şafi 11 Ya Selam
13- AkarGider AkarGider = Listedeki tüm canlara ve merhumelere okudu
14- askininaskisi askininaskisi = Listedeki tüm canlara ve merhumelere okudu
15- D Debusi = Anneannesi İsmail kızı Merhume Nazmiye Hanım ve kayınvalidesi İsmail kızı Merhume Yadigar Hanımın ruhuna El Fatiha (Listedeki canlara ve merhumelere okudu) (Annesine hediye alacak)
16- @aysedurmaz = Hasta annesinin şifası ve selameti niyetine 11 Ya Şafi 11 Ya Selam

BEYAZ KURT BEYAZ KURT benden sonra gelen arkadaşlarıma da okudum canım
bu arada ablam bana hediye almış inanırmısınız dün telefonda konuşurken ağzından kaçırdı :)
karşılıklı birbirimizi düşünüyor olmamız beni çok mutlu etti siziinle paylaşmak istedim

ve ona hediye beğendim bende klozet takımı alacağım
bunu tercih ettim çünkü anneler gününden sonra maaş alacağım
ufak şeyler alıp taksit yaptırdığım yer var ordan bikaç şey alır elim boş olmadan giderim hafta sonu
maaş aldığımda da bi eşarp alırım içimden geldi deyip :)

bu arada ablam bana hediye almış inanırmısınız dün telefonda konuşurken ağzından kaçırdı :)
karşılıklı birbirimizi düşünüyor olmamız beni çok mutlu etti siziinle paylaşmak istedim

ufak şeyler alıp taksit yaptırdığım yer var ordan bikaç şey alır elim boş olmadan giderim hafta sonu
Seven kalpler birbirini hisseder. Biz de kardeşceğzimle böyleyiz hep :KK43: İyi ki kız kardeşim var.

oh ne güzel ah benimde ablam olaydı :KK43:
ben yengeme de hediye alıyorum anneler gününde oda şöyle başlamıştı düşük yapmıştı anneler gününde üzülmesin diye almıştım mutfağında kullanmaya birşeyler alırım bi aile dostumuz daha var annemin arkadaşı o çok geç evlendi çocuğu yok onada alıyordum ama geçen sene almadım iyi aklıma geldi bu sene alayım hem yengeme hem o ablaya

oh ne güzel ah benimde ablam olaydı :KK43:
ben yengeme de hediye alıyorum anneler gününde oda şöyle başlamıştı düşük yapmıştı anneler gününde üzülmesin diye almıştım mutfağında kullanmaya birşeyler alırım bi aile dostumuz daha var annemin arkadaşı o çok geç evlendi çocuğu yok onada alıyordum ama geçen sene almadım iyi aklıma geldi bu sene alayım hem yengeme hem o ablaya
Kız çocuklarını çok seviyorum ya, inşallah kızlarım olur. Bu kadar mı vefalı bu kadar mı yaren olur :KK19:

1- BEYAZ KURT BEYAZ KURT = Ahmet Kızı Merhume Nuran Hanım ruhuna El Fatiha (Kayınvalidesine hediye aldı) (Listedeki canlara ve merhumelere okudu)
2- S Senaydn = Annesi Merhume Cansever AYDIN ruhuna El Fatiha
3- chilekciko chilekciko = Yakın arkadaşı Ahmet kızı Merhume Arzu ruhuna El Fatiha (Listedeki canlara ve merhumelere okudu)
4- S serraberra27 = Hasta annesi Selvi Hanımın şifası ve selameti niyetine 11 Ya Şafi 11 Ya Selam
5- aaynaa aaynaa = Hasta Annesi Cemal Kızı Seher Hanımın şifası ve selameti niyetine 11 Ya Şafi 11 Ya Selam (Annesine hediye alacak; Listedeki canlara ve merhumelere okudu)
6- Ausencia Ausencia = Annesi Ali Kızı Merhume Oya Hanım ruhuna El Fatiha (Listedeki tüm canlara ve merhumelere okudu)
7- FallenAngel FallenAngel = Anneannesi Merhume Zeliha Hanım ruhuna El Fatiha (Listedeki canlara ve merhumelere okudu)
8- evTik evTik = Dünya üzerindeki tüm anne ve anne adaylarının şifası ve selameti niyetine Ayetel Kursi (Listedeki canlara ve merhumelere okudu)
9- eilenn eilenn = Listedeki tüm canlara ve merhumelere okudu (Annesine ve kayınvalidesine hediye alacak)
10- S synulox = Listedeki tüm canlara, merhumelere ve merhum babasına okudu.
11- @cansu_tr= Listedeki tüm canlara ve merhumelere okudu (Annesine ve kayınvalidesine el emeği hediye yapacak)
12- Gul receli Gul receli = Hasta annesi Serpil Hanımın şifası ve selameti niyetine 11 Ya Şafi 11 Ya Selam
13- AkarGider AkarGider = Listedeki tüm canlara ve merhumelere okudu
14- askininaskisi askininaskisi = Listedeki tüm canlara ve merhumelere okudu
15- D Debusi = Anneannesi İsmail kızı Merhume Nazmiye Hanım ve kayınvalidesi İsmail kızı Merhume Yadigar Hanımın ruhuna El Fatiha (Listedeki canlara ve merhumelere okudu) (Annesine hediye alacak)
16- @aysedurmaz = Hasta annesinin şifası ve selameti niyetine 11 Ya Şafi 11 Ya Selam

sonra katılan arkadaşlarımın da okumalarını yaptım ALLAH KABUL EDER İNŞ AMİN

Kız kardeş çok büyük lütuf ya. canım kardeşim saçlarımı yapar, yemeğimi yapar, temizliğimi yapar..
ayy benim erkek kardeşim var sağolsun o da çok üzerime düşer o da bir meslek sahibi olsa paçayı kurtarsa çok rahatlayacağım ablasının gülü diye seviyorum onu da annemden daha çok düşkündür bana

biz varız tatlım...:KK200:burada hepimiz sanalda olsa kardeşiz..:KK60::KK60:
oy kuzum öyle burada isminii her zaman yazdığım arkadaşlarım buradaki dostlarım ve kızkardeşlerim inanın çevremde kimse yok gibi olan da sizler kadar asla destek olmadı bana hakkınızı ödeyemem:dua:
sanalda iyi insan bulamazsın güvenemezsin diyenlere buradaki bacılarımla ne dualar ettiğimizi söylesem inanmazlar vallaha

benimde ablam yok kız kardeşim yok bi tane afacan erkek kardeşim var teyzemde yok 3 halam var emme toplasan 3hala bi hala etmez hem zaten uzaktalar iyikide uzaktalar :) dünyalar iyisi annem var herşeyim benim

Allah kimseyi annesiz koymasın insallah ben 2 yildir onsuzum ve o kadar guc ki. Kolum kanadim kirildi gucsuz kaldim ezildim buzuldum. Ve uc ay sonra Allahin izniyle ben anne olacagim. Ve bu isi o olmadan nasil yapacagim bilmiyorum Rabbim gul yuzlumun ve daha nice oteye gocmus annelerimizin mekanini cennet eylesin en azindan ruyalarimizda suretlerini yuzlerini gorelim insallah...

X