ANNELER GÜNÜNDE ANNELERİ SEVİNDİRMEK

ÖYLE CANIM AY AĞLAMAYA BAŞLAR duygusallığa onu hiç sokmak istemiyorum çok demem öyle hemen ağlar son zamanlarda çok sıkıntı da çekti ya hastalığından bir evladını işe girdiğini görsem oğlumunda işi olsa ölsem gam yemem diyip durunca ben de çok üzülüyorum hep şakalaşmaya çalışıyorum annemle
Bence sevdiğini söyle. Bir dakika görüşmek için yıllarımı feda ederim.
Seviyorsan git konuş bence :rolleyes:

teşekkür ederim canım

annem çok seçicidir uzun süredir hediye almam duruma göre bütçe ayırırım kendisine takdim ederim gönlünce istediğini alır :) ben bu anneler gününde eltime ve ablama da hediye almak istiyorum kv şehir dışında ona da mutfak robotu alıp göndermeyi düşünüyorum memlekette çok işini görüyor

eltimle geçen gün sohbet ederken uzun zamandır nevresim almak istiyorum bi ara bakacağım demişti onunda hem gönlünü yapmak hemde mutlu etmek için bir nevresim hediye etmeyi düşünüyorum hem büyüğüm hem sevdiğim için içimden geldi

bir annemin birde ablamın hakkını ödeyemem küçükken çok bakmış bana ablam hala bir eli üzerimdedir br tek ablama ne alsam diye düşünüyorum yeri bambaşka olduğundan ne alsam az olur diye düşündüğümden karar veremiyorum :)

sizce ne alabilirim?

kendisi ev hanımı aslında evde dikiş dikiyor tesettürlü evine düşkün bir hanımdır..
Ne kadar düsüncelisin ne güzel ya valla bende ablayım özendim :-) eltinle aran iyi ne güzel ben nefret ederim kendisi çok yalancı değişik bir varlıktır

Ne kadar düsüncelisin ne güzel ya valla bende ablayım özendim :-) eltinle aran iyi ne güzel ben nefret ederim kendisi çok yalancı değişik bir varlıktır

teşekkür ederim sevdiklerimi mutlu görünce inanılmaz huzurlu ve mutlu oluyorum
eltim ablamla aynı yaşta en başından beri ablam bildim saygısızlık yapmadım oda beni zamanla kardeşi gibi bildi çok şükür.. inşallah kardeşin yada kardeşlerin senide düşünür :)

eltim ablamla aynı yaşta en başından beri ablam bildim saygısızlık yapmadım oda beni zamanla kardeşi gibi bildi çok şükür.. inşallah kardeşin yada kardeşlerin senide düşünür :)
Benim de eltimle mesafeli ama saygıya dayalı bir ilişkim var. Birbirmizi aramayız ama bayramdan bayrama görüşürüz. O da uzun süre çocuk sahibi olamamış. Benim durumumu öğrendiğinde, seni çok iyi anlıyorum ama sabırlı ol falan deyince hoşuma gitti. Notunu verdim; laf sokmadı, moral verdi.

Benim de eltimle mesafeli ama saygıya dayalı bir ilişkim var. Birbirmizi aramayız ama bayramdan bayrama görüşürüz. O da uzun süre çocuk sahibi olamamış. Benim durumumu öğrendiğinde, seni çok iyi anlıyorum ama sabırlı ol falan deyince hoşuma gitti. Notunu verdim; laf sokmadı, moral verdi.

mesafe her zaman iyidir ama ben çok mesafeli olamıyorum yapı gereği hemen kaynamak isterim
başta benim bu tavrım yüzünden zorlandık eltim daha ağırdır hemen açmaz içini ama zamanla anladı oda beni :)

aynı şeyi yaşamış ne zorluklar çekmiştir laf sokan insan olamaz benim gözümde

mesafe her zaman iyidir ama ben çok mesafeli olamıyorum yapı gereği hemen kaynamak isterim
başta benim bu tavrım yüzünden zorlandık eltim daha ağırdır hemen açmaz içini ama zamanla anladı oda beni :)

aynı şeyi yaşamış ne zorluklar çekmiştir laf sokan insan olamaz benim gözümde
Benim mizacım çok soğuktur aksine. O yüzden laf sokmaya korkarlar. Aslında naif biriyim. Birisi benim için iyi birşey yaptığında bile acayip ezilirim.

Yok benim tek kız kardeşim var oda iyidir sağolsun hamileyim isteklerimi yapmaya çalışır benim eltimle aynı yastayiz yüzüne karşı çok iyidir ama onun istediği olmasın kiyametleri kopartır psikolojik sorunları var zaten normal değil ama bana da kafayı yedirtti sagolsun yalan söylemek onun için normal birşey yüz tllik birşey besyuz der birde yemin eder

Çok güzel dusunmyssun canım allah senden razı olsun çok fazla giremiyorum internete annemi unutmamissin çok saol annem çok kötü damardan mama ile besliyorlar sürekli küsüyor çaresiz ce allahtan gelecek mucizeyi bekliyoruz bu arada annemin adı SELVİ dualarinizda unutmayin insallah

Benim rahmetli annem de hediyeyi çok severdi :)) en son benden kırmızı ayakkabıyla kırmızı çanta istemişti anneler gününde. Bir kere mi ne kullanabilmiş :KK43: çocukken anneme hep cam eşya alırdım, tabak çanak :KK48:

Benim annemde en sonunda isyan etmişti.
İsyan ettiği gün ben düdüklü tencere , abim cevze takımı almıştı .
Yeter yahu dedi benim mi doğum günüm mutfağın mı :confused:

Önümüzdeki anneler gününde parfüm seti almıştım , abimde bluz . Ne çok sevinmişti .
Parfüm yarılanmadan gidiverdi yanımızdan sonra .

1- BEYAZ KURT BEYAZ KURT = Ahmet Kızı Merhume Nuran Hanım ruhuna El Fatiha (Kayınvalidesine hediye aldı) (Listedeki canlara ve merhumelere okudu)
2- @Senaydn = Annesi Merhume Cansever AYDIN ruhuna El Fatiha
3- @chilekciko = Yakın arkadaşı Ahmet kızı Merhume Arzu ruhuna El Fatiha (Listedeki canlara ve merhumelere okudu)
4- S serraberra27 = Hasta annesi Serpil Hanımın şifası ve selameti niyetine 11 Ya Şafi 11 Ya Selam
5- aaynaa aaynaa = Hasta Annesi Cemal Kızı Seher Hanımın şifası ve selameti niyetine 11 Ya Şafi 11 Ya Selam (Annesine hediye alacak; Listedeki canlara ve merhumelere okudu)
6- Ausencia Ausencia = Annesi Ali Kızı Merhume Oya Hanım ruhuna El Fatiha
7- @FallenAngel = Anneannesi Merhume Zeliha Hanım ruhuna El Fatiha (Listedeki canlara ve merhumelere okudu)
8- @evTik = Dünya üzerindeki tüm anne ve anne adaylarının şifası ve selameti niyetine Ayetel Kursi (Listedeki canlara ve merhumelere okudu)

Listenin tamamına okudum , Rabbim kabul etsin .

X