ANNELER GÜNÜNDE ANNELERİ SEVİNDİRMEK

canım ben de şimdi annene 3 fatiha 3 ihlas okuyorum

rabbim razı olsunnnnn çok saol canım
aman oturdum sğlıom şu an hüngür hüngür

şimdi okuyorum arkadaşlara canım

hepsine dualarımı okudum ALLAH KABUL EDER İNŞ AMİN

annemm bir gün ahhhh bir kez görsem o yüzünü nelerimi vermezdim dedi..
annem çok cefakar bir kadın ahhhhhhh içim dağlandı gene ya
ay canım benim ağlamayın benim rahmetli babam da annesini hiç görmemişti bilmiyordu bir de kundakta kız kardeşi varmış annesi ölünce kız kardeşi de ölmüş o bebek babam hep gözleri dolu dolu anlatırdı üvey anne elinde büyümüş benim kıyafetlerimi pis suya batırır çıkarır sulu sulu asardı derdi canım benim...
babam da vefat edince kardeşim 8 yaşındaydı bazen anne babanın kaderi evlatlarında da görünebiliyor ama inş bizler sağlıklı hayırlı mutlu huzurlu bir şekilde evlatlrımızın başında durur onlar da sağlıklı hayırlarla bizim yanımızda olur güzel günler görürüz inş...
evlat isteyenlerimize de bu dualar yüzü hürmetine hayırlı sağlıklı salih ve saşiha evlatlar nasip eder inş bizler de anne oluruz da o güzel duyguyu yaşarız..
acılarınıza çare hiç bir şey olmayabilir ama dualar onlara en güzel hediye olur ağlamayın canlar üzmeyin kendinizi

durun az sizi güldüreceğim
ben de anne olursam bizim kerataların işi gücü de ne istiyorsun anne derse kesin tencere tava kıyafet hepsinden karışık üstüne de bir çiçek ekle derim aaa o kadarcık harca derim listeyi hemen yazarım al bunları derim

ay ne de mütevaziyim heh

Benim rahmetli annem de hediyeyi çok severdi :)) en son benden kırmızı ayakkabıyla kırmızı çanta istemişti anneler gününde. Bir kere mi ne kullanabilmiş çocukken anneme hep cam eşya alırdım, tabak çanak

ay ben de çok severim şimdiden hayal kuruyorum eşime de diyrum da çok da alçakgönüllüsün der bana ..
bende neden ben evladıma o kadar emek verirken annesine birkaç şey alması kötü mü olur ay gelinlerim de alsın
damatla kızım da gelsin anneciğim pamuk annem diye elimi öpsünler kesin pamuk gibi olurum hiç zayzayıf olacağımı düşünemiyorum
ay ben de derim bana şunu al bunu al diye..
ben de anneme bayramda götürürüm hediyesini biraz harçlıklarımı toparlayayım o da çok sevinir ha aman anneler mutluır olsun biz de hayırlarla anne olalım inş amin

Amin ecmain canım.

hehe kuzum senin kızın olursa ben oğluma isterim senin gibi güzel olursa hele de yüzü de gönlü de kaçırmamam lazım ama benim keratanın işini gücünü eline alması lazım
Kayınvalidesi ona iş bulur, sen imanlı yetiştir yeter Kayınbabası gibi hacı hoca görünüp ziftlenmesin

Canim cok tesekkur ederim beni de eklemissin tum arkadaslara da dua ettim Rabbim kabul eder ins..
Rabbim anne olmayi isteyen kadinlara da bu lutfu nasip etsin ins.

Canim cok tesekkur ederim beni de eklemissin tum arkadaslara da dua ettim Rabbim kabul eder ins..
Rabbim anne olmayi isteyen kadinlara da bu lutfu nasip etsin ins.
Rabbim Latif ismi hürmetine bize bu güzelliği lütfeder inşallah. Arzu'yu unutmadım tabi ki; şimdi kuşlar gibi özgür ve mutlu olduğunu düşünüyorum. Kanserden öldüğü için şehid-i uhrevi sayılıyor. Ne mutlu ona.

Kayınvalidesi ona iş bulur, sen imanlı yetiştir yeter Kayınbabası gibi hacı hoca görünüp ziftlenmesin
tamam canım hele hata yapsın bak kafasını gözünü kırmıyor muyum?
eytt kayınvalidesi de arkasında nasıl duruyor akıllı olacak edepli olacak ay kuzum düğünde de karşılıklı göbek atarız

Düğünü mevlütlü yapalım gel. ben kendi düğününde bile oynamamış biriyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…