ANNELER GÜNÜNDE ANNELERİ SEVİNDİRMEK

BEYAZ KURT

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2015
3.317
3.841
Selam kardeşlerim,
Malumunuz olduğu üzere önümüzdeki pazar, anneler günü ve hediyeleşmek Efendimizin (SAV) sünneti. Anneler başımızın tacı; Allah acılarını yaşatmasın. Bu özel günde, annelerimizi- vefat etmiş olanlar da dahil- sevindirmeye gayret edelim. Bir küçük hediye, çiçek, imkanı olmayanlar içten bir "seni seviyorum anneciğim" sözü... Merhume annelerimize bol bol Salavat, Tevhid, Kuranı Kerim'den sureler... hediye edelim.

Rabbim anneliği tadamayan tüm mümine kardeşlerime de önümüzdeki anneler gününe kadar o güzelliği tattırsın inşallah.

Şimdi bir liste oluşturacağım. Sizler de beni etiketleyerek, annenize aldığınız hediyeleri yazabilir ya da anne, anane, babaanne, ve diğer merhume yakınlarınızın isimlerini yazarak Fatiha isteyebilirsiniz arkadaşlar. Serbest bir liste olacak. İsteyen istediğini yazabilir. Listeyi Pazartesi günü kapatacağım.

1- BEYAZ KURT = Ahmet Kızı Merhume Nuran Hanım ruhuna El Fatiha (Allah razı olsun) (Kayınvalidesine hediye aldı)
2- S Senaydn = Annesi Merhume Cansever AYDIN ruhuna El Fatiha (Allah razı olsun)
3- chilekciko = Yakın arkadaşı Ahmet kızı Merhume Arzu ruhuna El Fatiha
4- S serraberra27 = Hasta annesi Serpil Hanımın şifası ve selameti niyetine 11 Ya Şafi 11 Ya Selam
5- aaynaa = Hasta Annesi Cemal Kızı Seher Hanımın şifası ve selameti niyetine 11 Ya Şafi 11 Ya Selam

1- BEYAZ KURT = Ahmet Kızı Merhume Nuran Hanım ruhuna El Fatiha (Allah razı olsun) (Kayınvalidesine hediye aldı)
2- S Senaydn = Annesi Merhume Cansever AYDIN ruhuna El Fatiha (Allah razı olsun)

Ne güzel düşünmüşsün canım .

Anneler candır Kaç yaşında olursan ol varlığı güç , yokluğu yaradır .

Benim anacığımda vefat edeli 13 yıl oldu .
Ali kızı Oya . Ona da bir Fatiha hediye ederseniz Allah razı olsun .

1- BEYAZ KURT = Ahmet Kızı Merhume Nuran Hanım ruhuna El Fatiha (Allah razı olsun) (Kayınvalidesine hediye aldı) (Listedeki canlara ve merhumelere okudu)
4- S serraberra27 = Hasta annesi Serpil Hanımın şifası ve selameti niyetine 11 Ya Şafi 11 Ya Selam
5- aaynaa = Hasta Annesi Cemal Kızı Seher Hanımın şifası ve selameti niyetine 11 Ya Şafi 11 Ya Selam
6- Ausencia = Annesi Ali Kızı Merhume Oya Hanım ruhuna El Fatiha

benım annem 6 aylıkken ananem vefat etmiş.
annem annesini hiç tanımamış.
ben ananeme dua istiyorum ismi zeliha ama baba adını bilmiyorum...

ayrıca hepinizin annesine dua okuyacapım bildireceğim.

7- Zeliha Anneanne ruhuna El Fatiha
ablam ben de listedekilere okudum Allah şifa versin ve merhumelerin mekanı da cennet olsun inşalllah. Allah kabul etsin merhume anneniz gibi sıcak, sevgi dolu annelik yapıp onu içinizde yaşatırsınız,inşaAllah. Ben de dünya üzerindeki tüm Annelere, Anne Adaylarını Allah'ım sağlık, şifa ve ömür verip de koruması için bir tane Ayetel Kürsi istiyorum.

1- BEYAZ KURT = Ahmet Kızı Merhume Nuran Hanım ruhuna El Fatiha (Allah razı olsun) (Kayınvalidesine hediye aldı) (Listedeki canlara ve merhumelere okudu)
7- FallenAngel = Anneannesi Merhume Zeliha Hanım ruhuna El Fatiha
8- evTik = Dünya üzerindeki tüm anne ve anne adaylarının şifası ve selameti niyetine Ayetel Kursi

benım annem 6 aylıkken ananem vefat etmiş.
annem annesini hiç tanımamış.
ben ananeme dua istiyorum ismi zeliha ama baba adını bilmiyorum...

ayrıca hepinizin annesine dua okuyacapım bildireceğim.
Çok üzüldüm canım hiç dayanamıyorum çocuk yaşta annesiz kalanlara. hadi biz neyse, başımızın çaresine bakıyoruz da

Çok üzüldüm canım hiç dayanamıyorum çocuk yaşta annesiz kalanlara. hadi biz neyse, başımızın çaresine bakıyoruz da
annemm bir gün ahhhh bir kez görsem o yüzünü nelerimi vermezdim dedi..
annem çok cefakar bir kadın ahhhhhhh içim dağlandı gene ya

Hediye önerisi almak isteyenler de yazabilir. Serbest bir konu başlığı olacak.
şuan hediye almak isterim anneme ama bilmiyorum yanına gidene kadar harçlık biriktrip güzel bir şey almak istiyorum bir etek diktireyim bluzunu alırım eşarbını alırım

annemm bir gün ahhhh bir kez görsem o yüzünü nelerimi vermezdim dedi..
annem çok cefakar bir kadın ahhhhhhh içim dağlandı gene ya
Anne sevgisi görmediği içindir o off ya valla çok üzülüyorum. bizim forumda bi kızcağız var, onu da ekledim listeye, 19 yaşında daha annesi geçen sene ölmüş, senaydn diye bir kızcağız; annesine yasin topluyor garibim, çok üzülüyorum o yavruya, bir de 14 yaşında kardeşi varmış. sıkı sıkı sarılıp öpesim geliyor

5- aaynaa = Hasta Annesi Cemal Kızı Seher Hanımın şifası ve selameti niyetine 11 Ya Şafi 11 Ya Selam (Annesine hediye alacak; Listedeki canlara ve merhumelere okudu)
7- FallenAngel = Anneannesi Merhume Zeliha Hanım ruhuna El Fatiha (Listedeki canlara ve merhumelere okudu)
8- evTik = Dünya üzerindeki tüm anne ve anne adaylarının şifası ve selameti niyetine Ayetel Kursi (Listedeki canlara ve merhumelere okudu)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…