anneler dikkat edin lütfen hala kendime gelemedim

Valla şizofreni teşhisi konacaktı sana az daha

Umarım her ikisi de yalandır da trolllük ettiğini zannediyordur.

Konu sahibi ağır hasta sanırım sabahın 7 sinde uydurma bir konu açmak, hem de önce çocuk kaçırılmasıyla ilgili sonra ufak bir çocuğun hasta olduğunu bu duruma çok üzüldüğünü iddia eden bir yazı yazmak!? Bu nasıl hastalıklı bir ruh hali acilen gidin tedavi olun !

Nasıl bir hayal gücü, sabah sabah fake konu açınca ne oluyor.
Bundan nasıl bir keyif alınıyor anlamıyorum. Beğeni ve yorumlarlamı yaşıyorlar, bu kadar mı boş beleş hayatkarı var.
Sinir oldum Kozlenmis patates şu durumda size geçmiş olsun birde dert anlatmak zorunda kaldınız, ama yorumu okuyunca bir yanlışlık olduğu belli

Şaka gibisiniz ya.
Başlığa baktım korkarak açtım konuyu hangi çocuğun başına ne geldi diye ama siz ilkini yazıp silip ikinci fake konuyu yazmaya üşenmemişsiniz. Lütfen fake konu açacaksanız da konu çocuklar olmasın. Her konuda dalga geçin,uydurup uydurup sallayın ama bari çocuklarla ilgili yapmayin bunu.
Ne geçti elinize bu konuyu açınca onuda anlayabilmiş degilim.

Geçen sene 21 yaşındasınız, pdr ve okul öncesi okuyorsunuz.

Bu sene 25 yaşındasınız, yüksek lisans yapıyorsunuz, araştırma görevlisisiniz.

Bu konuda anaokulu öğretmenisiniz.

Konuyu ilk açtığınızda servisten çocuk kaçırılıyordu, sonra değiştirip kolon kanserine çevirdiniz.

Siz nesiniz?

sorunuzun cevabı olarak manyak yazsam banlanır mıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…