anneler dikkat edin lütfen hala kendime gelemedim

denizliligenc1995

Umut dolu insanlarız
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2017
2.026
2.493
merhaba arkadaşlar ben Anaokulu öğretmeniyim ve yüksek lisans yapıyorum. Yüksek lisans yaparken dersimiz gereği hocamız bir ilkokula gönderdi. Çıkışta servise gitmeye çalışan bir 1. Sınıf öğrencisini pislik herifin biri kaçırmaya çalıştı. Çocuğu arabasına bindirmeye çalıştı. Ben uzaktaydım. Hiç görmedim. Bağırışlara gittim. Adamı yakaladılar adam o sırada tekrar kaçtı. Dün oldu bu olay. Adam kapının önünde bekliyormuş. Elini kolunu sallayarak. Psikolojik olarak çok kötü oldum. Evli değilim ama mesleğim gereği çocukları çok seviyorum. Resmen kendi çocuğum bu olayı yaşadı gibi hissediyorum. İçim acıyor. Okul müdürü ve öğretmenler velilere mesaj atıp bu kaçırma olayını haber verdi. Çocuklar iyi ama böylesi bir olay oldu diye. Evden dışarı çıkmak istemiyorum artık. Psikolojik olarak çok kötüyüm. Denizli’de yaşıyorum. Bu olay Denizli de meydana geldi. Şuanda çok kötüyüm sizlerle dertleşmek istedim. kendime gelemedim. Sizlerle paylaşmak istedim. Mesleğimi bırakıp, okulu bırakıp herkesten herşeyden uzaklaşmak istiyorum. İstifa etmek ve yüksek lisansı bırakmak istiyorum. Çok kötüyüm özellikle konu açmak istedim çünkü anneler var burada. Çok dikkatli olun. Cevap veremezsem hemen şimdi işe gideceğim ilçeye. Yolda telefon çekmiyor. Gelince yazacağım.

ailesine 2 aydır karnım ağrıyor diyormuş ailesi ciddiye almamış. Şimdi hepsi pişman. Meleğim daha 4,5 yaşında. Çok etkilendim. Keşke diyorum ailesiyle önceden tanışsaydık o zaman onları ikna etseydim da ciddiye alsalardı diyip duruyorum

Allah belasını versin pislik herif !!

Çok üzücü kim etkilenmez ki bu durumdan ....Acele karar verme asıl bu adi insanlardan kurtulabilme adina sana ihtiyac var.....düzgün bireyler yetiştirmek adina sana ihtiyac var ...evet unutulcak bir durum değil haklısın.

Ne şimdi bu sabah sabah dalga mı geçiyoruz!

Ay yavrum ya... Çok üzüldüm. İnşallah tamamen atlatır, iyileşir. Ailesi de nasıl manyak insanlarmış. Çocuk yalan söylüyor diye düşünsen bile insan ne olur ne olmaz diyerek bir doktora götürmez mi? Baktın bir şeyi yok, o zaman çocuk neden böyle söylüyor, psikolojik bir sıkıntısı mı var diye işin peşine düşmez mi? Böyleleri de anne&baba oluyor işte. Çok üzüldüm gerçekten. Sizin yapabileceğiniz bir şey yokmuş ama, bir kaç gün, bir kaç hafta erken teşhis edilse, büyük farklar yaratacak bir durum değil ki bu. Allah şifasını versin yavrunun.

Ne şimdi bu sabah sabah dalga mı geçiyoruz!
Ne oldu ki? Sizce konu yalan mı?

Bence yazdığınız cevaba göre sizin okuduğunuz konu ve bizimki farklı

Bir bakar mısınız konu mu değiştirilmiş acaba

Bence yazdığınız cevaba göre sizin okuduğunuz konu ve bizimki farklı

Bir bakar mısınız konu mu değiştirilmiş acaba
evet konu değişti damdam.

Yüksek lisans yapan anaokulu öğretmeni olduğunu söyleyen şehre kadar yazdı yani uzun bir paragraf..

Olayı görmediğini, çıglik üzerine oraya gittiğini, bir adamın çocuğu kaçırmaya çalıştığını yazdı. Çocuğun kurtulduğunu ancak olayın etkisinden kurtulamadigini meslegi bırakmak istediğini yazdı.

Msj gönderdim konu düzenlenmiş kendimi deli gibi zannettim .

iste bunlar hep ilk konuyu alintilamama hatasi

Konu sahibi icerigi neden degistirdin?

İnan aklıma geldi office alıntı yapıyım dedim bi baktım konu değişmiş .. Sonra bana gelen yorumları görünce, Allah dedim çık işin içinden konu ile alakasız bir yorum yapmışım hissi igrencmis meğer.

Bir de hakaret etmissin ya offf tam linc edilecek kivama gelmis mesajin

Eger ilk gonderdigi gerçekse, olay Denizli' de olmuş muhtemel deşifre olmamak için konu değişti ancak bu yeni konu da çok ağır üzücü bu konuyu okuyanlar çok üzülecek hangisi doğru acaba.

Eger ilk gonderdigi gerçekse, olay Denizli' de olmuş muhtemel deşifre olmamak için konu değişti ancak bu yeni konu da çok ağır üzücü bu konuyu okuyanlar çok üzülecek hangisi doğru acaba.

Kibleyelim eski konusu geri gelir, bence de desifre olmamak icin degistirdi ama sacma yani simdi geri gelecek konusu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…