anneler dikkat edin lütfen hala kendime gelemedim

Konu sahibi amacın ne acaba? Deşifre olmamak için konuyu değiştiriyorsan çok gereksiz. Ayrıca arka arkaya bu kadar ağır şeyler yaşıyorsan (umarım gerçek değildir)sürekli konuyu silip yenileri eklersin bu gidişle.
Kafam karıştı

Alla alla, sabah sabah insanların uğraştığı konulara bak hakikaten. Tek eğlenceleri buradan milleti keklemek midir nedir? Yazık.
Sanırım deşifre olmamak için değiştirdi ancak bu da çok üzücü bir durum. ..tabi iki konuda yalansa sabah sabah gerçekten sinir bozucu.

bunu bari alıntılayalım.

aileside fazla rahatmıs benım kızımda yenı krese basladı 2,5 yasında ılk zmanlar karnım agrıyor popom kasınıyor falan dıyordu hep dırek cocuk doktoruna goturdum ıdfrar kan kaka ne tahlılı varsa yapıldı ultrason dahıl tahlıller temız cıkınca ve doktora gıdınce cocukta sustu zaten..
tamamen aılenın ıhmarkarlıgı sızlık bır durum yok emınım kı kanserse sıddetlı bır agrı soz konusudur..
cocuk deyıp yabana atmamak gerek gozlemlemek gerekırse kontrol maksatlıda olsa doktora gıtmek gerekır.. gecmıs olsun yavruya.

Konuyu okuyup birde senin cevabini okuyunca afalladim. Yanlismi okudum deyip geri donup, konuyu tekrar okudum. Yada patates konulari karistimis dedim. Konu sahibi neden insanlarla dalga gecer gibi yaziyorsunuz.

Yok ama belli senin yorumundan konunun değiştirildiği.ben senin yorumunu okuyunca geri dönüp baktım düzenlenmiş mi diye.

Allah ailesine sabırlar versin.
Evet bazen çocuklarda bu tarz "yalancıktan" durumlar oluyor şeklinde yorumluyor aileler ama dikkat etmekte fayda var.
Yalandan dahi olsa, iç rahatlatmak amacı ile muhakkak çocuğa kulak vermek gerekir.
Sonuçta her ağrıyı yalan varsayımı ile yönetemeyiz malesef ki.

Tekrardan geçmiş olsun, ben de çok üzüldüm.
Allah yardımcıları olsun, inşallah tez zamanda şifasını bulur.

Sabah sabah ne uydursam diye düşünmüş.. bağırsak kanseri teşhisi koymuş konu sahibi.. biraz daha inandırıcı bişey söyleseydin kız bak yakalandın..

Konuda ben bir "herif" bile görmedim ki pislik vasfına sahip olsun ??

Bu yorumla konuyu bağdaştıramadım.
Konu içeriği mi değiştirildi acaba?

Keşke alıntı yapsaydınız ilk konuya.

Bu yorumla konuyu bağdaştıramadım.
Konu içeriği mi değiştirildi acaba?
Ben bile ilk yorumumu yaptım ve kendi yorumumla degisen konunun alakasini kuramadim bagdastiramadim... patates kafadan üretip yorum mu salladın diye paronoya oldum çok şükür bir üye daha görmüşte rahatladım.

Evet, konu çocuğun okul önünde kacirilmaya çalışmasıyla alakaliydi sonra kansere döndü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…