Anneannem için Allah rızası için bir dua edermisiniz?

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42
Ananem için allah rızası için bir dua edermisiniz?
Merhaba arkadaslar ananeciğim şuan yoğun bakımda..kendisi şeker hastası...1 ay önce kalp krizi gecirdi...ama kalbine step takıldı iyi oldu..fakat yatmaktan belinde yara olustu seker hastası oldugu için gecmedi...ve kana karıstı mikrop..akciğerleri zehirlemiş...suan bilinci yerinde değil...kimseyi tanımıyor...cok üzülüyorum..şuan bile uyuyamadım düşünmekten...doktorlar herseye hazırlıklı olun dedi..............bizimde yapabileceğimiz tek sey dua etmek...lütfen sizlerde bir dua edin allah rızası için...belki bir şifa olur...
Allahım sen ananeciğime acil şifalar ver yarabbim...evlatlarına torunlarına bağışla allahım..acı çektirme yarabbim..tez vakitte şifasını ver iyileştir yaralarını....allahım ananemi iyi et yarasını geçir şifasını ver..ananeciğimi koru yarabbim...allahım sen büyüksün...aminn

Son düzenleme:

canım cok üzüldüm inan gözlerim doldu büyük rabbim derdide veriri dermanıda inşallah tez zamanda şifa veriri Allah ım ananene ve iyileşir cnm sizde sabırlı olun iyileşti haberlerinide veririsiniz inşallah:teselli:senağlama

çookk üzülüyorum hemde cok...ve hamileyim ağlamaktan bebeğime bişey olacak diyede korkuyorum...uyku uyuyamıyorum bu saatte ayaktayım...ne yapacagım bilmiyorum..o benim canım herseyim..dün gördüm...beni tanımadı..1 haftadır hastanedeydi gidemedim...belkide çok bekledi...dün gittiğimdede tanımadı beni..eski hali yok gözümün önünde...onu düşündüğümde dün gördüğüm hali geliyor gözüme...daha cok kahroluyorum..ananeciğimi bu haldemi görecektim..şimdi bu haliylemi hatırlıyacağım ananeciğimi...allah kimseye yasatmasın cok büyük bir üzüntü acı....allahım sen sifasını ver evine dönmek nasip et allahım ne olur..

Son düzenleme:

canım allah razı olsun..cok saol....dualarımız kabul olsun insallah...ananem şifa bulsun dualarımızla insallah....

canımcım bebeğini düşün öncelikle onlar herşeyi hissedermiş çünkü...hergün dua ediyorum herkese inan.allah hastanelerde bekleyenlerin yardımcısı olsun diye...ben babamda yasadım senin suan yasadıklarını bitanem duygularını anlıyorum.ama herşey allahtan hayırlısını dile güzelim moralini yüksek tut iyileşeceğini düşün kaybedeceğini değil...allah tez zamanda şifa versin inşallah...

amin canım allah razı olsun hepinizden..

canım bak hamileymişsinde yapma hırpalama bu kadar kendini biliyorum zor
bende ananeme cok düşkünümdür az rahatsızlansa aklım cıkar anlıyorum seni cok iyi hemde ama aglamanın ne ananene bi faydası var ne saha su an yapabileceğin tek sey dua etmek ve ben duanın gücüne cok inanıyorum inan bana iyileşecek ama elbetteki zaman biraz bitanem bebeğini düşün o günahsızada yasık toplamaya çalış kendini lütfennnn
Allahım sana sabır ananeciğine acilş acil şifalar nasip etsin sizlere bağışlasın bebeciğini görüp kucağına almayı nasip etsin onada inşallah a.s.

cok gecmıs olsun canım annecıgıne acıl sıfalar dılıyorum ıns kısa zamanda duzelır sende hamıleymıssın uzlme canım bebısınıde dusun

Hepinizden allah razı olsun allah dualarımızı kabul etsin ananeciğime allah acil şifalar versin...aminnnnn

Allahtan acil şifalar diliyorum annenize...
inşallah güzel haberlerini duyarız...
Allah yardımcınız olsun....
sevgiler...

allahım hakkında hayırlısını versin iki iyilikten birini versin denir bu durumda sizlerede bol sabır diliyorum cok zor dile kolay. seninde bebegin hayırlı ugurlu olsun rabbim bizede nasip etsin inşallah

çok geçmiş olsn
allah en hayırlısını en çabuk şekilde versin
şifa dileklerimle..

cnm allah sana dayanma gücü versin ki bebeğinde huzurlu olsun annene de allahım acil şifalarını versin anneni çocuklarına sizlere ve torunlarına bağışlasın.

canım çok geçmiş olsun
Allahım acil şifalar versin en kısa zamanda inşallah(aminnn)
biliyorum çok zor ama fazla hırpalamamaya çalış kendini bebeğini düşün lütfen..

canım çok gecmiş olsun allahdan acil sifalar...çok üzüldüm gözlerim doldu..annneler cok kıymetli...allah annenizi başınızdan eksik etmesin kurban oldugum allah annene biran önce iyleştirsin...üzme kendini...tekrardan acil sifalar.. dualarımız hep annenle..:a015:a.s.

duaların gücüne inanıyorum.allah acil şifalar versin sevdiklerine bağışlasın.ama önceliğiniz bebeğiniz.kendinizi çok üzmeyin.dualarım sizinle.

ayy durucugumm bak bebişini düşün tatlım yapma bu kadar.ALLAH anneannecigine tez zamanda acil şifalar versin canım.sıkma canını.

Rabbim acil sifalar eylesin tonton anneannenize...
Cok uzuldum inanin...
Bende çok duskunum anneanneme...Içim acidi okurken konuyu
Insallah iyilesir
Rabbim sizlere bagislasin onu, uzun omurler versin
:teselli:

dualar olmasaydı,.ne yapabilirdik.en zor anımızda tek sığınağımız oluyo.çünki yapacak bişey kalmadığı için..sadece dua etmek.ALLAHIM İNŞALLAH KISA SÜRE İÇİNDE SAĞLIĞINA KAVUŞUR ANANECİĞİN.SIMSIKI SARILIRSINIZ BİRBİRİNİZE..AMİN....:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…