Anneannem için Allah rızası için bir dua edermisiniz?

Ananem başkadır bende, hiç kıyamam ona.
geçen kalmaya gittim seninle yatayım nolur dedim, annem gibi kokuyor ananem bana :nazar:

Çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum

İçerik nedeniyle konunuz “ acısıyla tatlısıyla “bölümüne taşınmıştır

Editör arkadaşımın da bilgisine

Ananem için allah rızası için bir dua edermisiniz?
Merhaba arkadaslar ananeciğim şuan yoğun bakımda..kendisi şeker hastası...1 ay önce kalp krizi gecirdi...ama kalbine step takıldı iyi oldu..fakat yatmaktan belinde yara olustu seker hastası oldugu için gecmedi...ve kana karıstı mikrop..akciğerleri zehirlemiş...suan bilinci yerinde değil...kimseyi tanımıyor...cok üzülüyorum..şuan bile uyuyamadım düşünmekten...doktorlar herseye hazırlıklı olun dedi..............bizimde yapabileceğimiz tek sey dua etmek...lütfen sizlerde bir dua edin allah rızası için...belki bir şifa olur...
Allahım sen ananeciğime acil şifalar ver yarabbim...evlatlarına torunlarına bağışla allahım..acı çektirme yarabbim..tez vakitte şifasını ver iyileştir yaralarını....allahım ananemi iyi et yarasını geçir şifasını ver..ananeciğimi koru yarabbim...allahım sen büyüksün...aminn

Canım,çok geçmiş olsun.Allah şifasını versin inşallah.a.s.
100 tane Ya Şafi okudum,sizde okuyun,hem sizide rahatlatır.a.s.

canım rabbim bizleri sevdiklerimizle sınıyor işde...
dualarım anneannen ve şuan yatan tüm hastalar için..inşallah rabbim tez vakitde şifalarını versin....

cok gecmıs olsun canım annecıgıne acıl sıfalar dılıyorum ıns kısa zamanda duzelır sende hamıleymıssın uzlme canım bebısınıde dusun
allah bütün hastalarımıza acil şifalar versin inşallah amin

X