anne olmak istiyorumm

mub

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2012
349
5
merhaba arkadaşlar , 6 aylık evliyim hamile kalmak istiyorum tanıdıklarımız ilk ay hamile kaldı 6 ay oldu hala hiç bişe yok . ilişkiden sonra yatmak mı gerekir ıslak mendil spermleri öldüürür mü hamile kalmayı kolaylaştıracak benim bilmediğim birşeyler var mı şimdiden tşk ederimm sağlıcakla kalın.:KK49:::KK49:

merhaba arkadaşlar , 6 aylık evliyim hamile kalmak istiyorum tanıdıklarımız ilk ay hamile kaldı 6 ay oldu hala hiç bişe yok . ilişkiden sonra yatmak mı gerekir ıslak mendil spermleri öldüürür mü hamile kalmayı kolaylaştıracak benim bilmediğim birşeyler var mı şimdiden tşk ederimm sağlıcakla kalın.:KK49:::KK49:

kimi diyor yat kimi diyor bacakları duvara uzat yüksek tut canım ya daha yeni evlisin hemde daha 6 aylık bak canım ben 8 senelik evliyim ama çoçuk sahibi olamıyorum daha taze gelinsin illa istiyorsan bi dr git görün güzel bi muayene ol spermlerin o kadar çabuk öldüğünü sanmıyorum benim duyumlarıma göre dışarıda olsalar bile baya bi saat canlı kalıyorlarmış....

Son düzenleme:

canım ben doktora git derim benimde 2,5 yıldır olmuyor ama tavsiye olarak şunları diyebilirim ayaklarını uzat 20 dk filan bekle eşin ilişki sonrasında hemen çıkarmasın anladın sen,vajinanı asla yıkamayacaksın ıslak mendil filan kesinlikle olmaz çünkü mantar filan yapar canım vajina kendi kendini temizlermiş hemen banyo yapma,eşin fazla sıcak suyla yıkanmasın ilişkiden 2 saat önce eşine sert bir kahve içir spermler için şimdilik aklıma gelen bunlar canım bizde olmadı ama inşallah sende işe yarar stres yapma diyeceğim ama yapmadanda olmuyor elbette ama dikkat et hayırlısı ne zamansa ozaman gelecek bebişlerimiz inşallah:KK16:ayrıcaunutmuşum spremler dışarda fazla yaşamaz canım 5 dk sonra cansız oluyorlar oyüzden herşeye takılma ama rahim içinde 72 saate kadar canlı kalıyolar rahat ol canım sen....

Son düzenleme:
kendine bi takvim hazırla ençok hangi zamanlar yumurtluyorsan on göre kendini ve eşini o güne hazırla mesela 28 günde adet oluyorsan 14 gününden başla o hafta içerisinde iki üç ilişkiye gir eğer 30 yada 31 günde adet oluyorsa 17 günüden olana kadar aynısını tekrar et...bol bol ceviz kuru incir fıstık fındık takviyeleri uygula

hepinize öncelikle çok teşekkür ediyorum ablalarım :) dün lavaboya gittiğimde yumurtaakı gibi bi akıntım oldu ilişkiye girmeliyim diye düşündün acaba yumurtla günümmüydükü ayrıca siz daha bilğilisinizdir yumurtlama gününde ki belirtiler neler oluo ben pek anlayamıyorum inş bu ay olur hayırlısı bekleyip görelim :)

yumurtlama günü aydan aya göre degişe biliyor. bazen bizim hesaplamalarımız yanlış olabiliyor benim sana tavsiyem regl dönemin bittikten ve diger regl dönemine kadar gün aşırı ilişkiye girmendir.

evet ama eşimin işi dolayısıyla gün aşırı ilişki pek olmuyo bn yumurtlama günlerimi hesaplayıp o gün ilişkiye girmek istiyorum mesala ben 33 güne bir adet oluyorum ama korunmasız ilişkiye girdiğimiz ay gecikiyo düzensiz oluyo 9 gün geciktiği bile oluo bu ay ne zaman olacağımı bilsemde öle heaplama yapsam sat 19 ocak acaba verimli günlerim hangi günler bilen var mı

yumurtlama günü aydan aya göre degişe biliyor. bazen bizim hesaplamalarımız yanlış olabiliyor benim sana tavsiyem regl dönemin bittikten ve diger regl dönemine kadar gün aşırı ilişkiye girmendir.

bak bu arkadaşa katılıyorum mesela ben 28 günde bir herkesin değişiyor aynen regline 8 gün kala reglin biteceği zaman 8 gün başla birlikte olmaya

19 şubat diyecektim kafam bebekte ocak yazmışım :) yani bir hafta kala başlamalıyım öyle mi ilişkiye :emir_bebek:

Ah kızlar ahhh,

2 sene öncesinde istemeye başladım ben ama ancak 2 ay önce çalışmaya başlayabildik tabii benim aklımda iki yıldır var ufaklık düşüncesi :KK43:

Bu nasıl bir durummuş dışardan bakınca komik gelir gülerdim

İnsanlar istemeden kalıyorlar istediklerinde neden kalamasınlar derdim! ki dememek lazımmış.

Büyük konuşmamak lazımmış :KK43:

Bu ikinci ayımız ve eczaneden aldığım gebelik test sayısını şimdiden unutttum.

Hep bir acaba mı sorusu oluşuyor ve her gördüğünüz hamileye neden bende olmuyor gözüyle bakıyorsunuz.

Reklamda cicoş bir kız çocuğu görseniz gözleriniz doluyor ve mağazalardaki şirin mi şirin bebek kıyafetleri sizi çağırıyor.

Biliyorum çok erken bunları söylemek için ama 30 yaşıma basmadan ilk çocuğumu istiyorum kucağımda hayırlısıyla yani anne olmak istiyorum.

Ya inadına mı bilmiyorum her yerde gözüme hamileler takılıyor ve daha kötüsü yakınımda bayanların çoğu hamile ve bu beni daha üzüyor.

Offffffffffffffffffffff offfffffffffffffffffffffffffff rabbim herkese hayırılısıyla bebiş versin :KK66:

Ah kızlar ahhh,

2 sene öncesinde istemeye başladım ben ama ancak 2 ay önce çalışmaya başlayabildik tabii benim aklımda iki yıldır var ufaklık düşüncesi :KK43:

Bu nasıl bir durummuş dışardan bakınca komik gelir gülerdim

İnsanlar istemeden kalıyorlar istediklerinde neden kalamasınlar derdim! ki dememek lazımmış.

Büyük konuşmamak lazımmış :KK43:

Bu ikinci ayımız ve eczaneden aldığım gebelik test sayısını şimdiden unutttum.

Hep bir acaba mı sorusu oluşuyor ve her gördüğünüz hamileye neden bende olmuyor gözüyle bakıyorsunuz.

Reklamda cicoş bir kız çocuğu görseniz gözleriniz doluyor ve mağazalardaki şirin mi şirin bebek kıyafetleri sizi çağırıyor.

Biliyorum çok erken bunları söylemek için ama 30 yaşıma basmadan ilk çocuğumu istiyorum kucağımda hayırlısıyla yani anne olmak istiyorum.

Ya inadına mı bilmiyorum her yerde gözüme hamileler takılıyor ve daha kötüsü yakınımda bayanların çoğu hamile ve bu beni daha üzüyor.

Offffffffffffffffffffff offfffffffffffffffffffffffffff rabbim herkese hayırılısıyla bebiş versin :KK66:
amin canım birgün bizde hamiş olacaz

inşş canım inşş. bi gün gelecek ve buraya yeni konu açacagızzzz bende hamileyim diye :) o gün allahımın izniyle gelecek . bu kadar istiyorsak rabbim verir elbet

X