Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
maalesef henüz bir şey yok. ailevi sağlıksal problemlerden dolayı pek vakit olmuyor o şeylere rabbim doğru zamanda nasip etsin ne diyim vardır bir bildiği diyorum. rabbim isteyen herkese nasip etsin bir an önce inşallaaah

Elbette canım çok doğru düşünmüşsün.. herşeyin zamanı var birdahaki ay olur İnshaAllah.. Rabbim hayırlısıyla versin

Yok canım henüz pik olmamış ama sonuçta koyulaşma var . En üstteki yenisi sanırım degilmi? Eğer yapabilirsn vaktn varsa bunları deftere yapisitirip yanına tarihi ve saati yaz.. yoksa kafan karışir böyle.. birde şey hergün iki kez test yapmana gerek yok genelde pek birşey değişmiyor aynı gün.. boşa harcama testi yani.. ama hergün aynı saatte ve sıvı alımını 2 saat öncesinden keserek yap..

Tamam canım zaten ben tam bilmiyordum kafama göre yapıyordum gün içinde sadece ilk idrarla yapmıyordum bunlara dikkat edeyim . Koyu olan ilk ikisi cuma ve cumartesi gününe ait üstten alta doğru sonra pazar

Tamam canım zaten ben tam bilmiyordum kafama göre yapıyordum gün içinde sadece ilk idrarla yapmıyordum bunlara dikkat edeyim . Koyu olan ilk ikisi cuma ve cumartesi gününe ait üstten alta doğru sonra pazar
Bazen olur böyle . LH hormonu dalgası.. bir yüksek bir aşağıda olabiliyor.. sen devam et testlere.. en uygun zaman öğleden sonr 12 ve 17 arası birde akşam 20 ve 22..

Ya bunu bende bu şekilde biliyordum hani her gün olursa sperm düşer vs diye geçen gün bir profesör bunu paylaşmış, şok oldum. Benimde sinde sperm hız sorunu var ama dün önceki gün bugün ve yarın deniycem bı bu kaldı denemedigim

Eklentiler

• IMG_20220129_233054.jpg
    107,9 KB · Görüntüleme: 37
İşte ne tam çok uzun ne tam hergün.. burdaki bahsedilen Aralık bence 1 gün var 1 yok yada 2 gün de 1.. bu bence en sağlamı.. ne hergün olmuş oluyor nede araya zaman giriyor.. nasib İnshaAllah hamiş olursin canım

Ayy evet oda doğru, ben iki günde bir denedim bir gündolu bir gün boş, birde peşpeşe deneylim dedim üç dört gün anca.
Aminn kuzum hepimizz kavusalim insallah yavrularımıza

Bugün ben regl oldum takvimime göre 4 gün erken.bu ay da olmadı bir sonraki ay eşim işi nedeniyle evde olmayacak. Rabbime isyan etmiyorum asla hatta hayırlısını diyorum ama içten içe çok üzülüyorum. Bugün mesela eşime bu ay da olmadı dediğimde yüz ifadesini asla unutamam çok üzüldü üzüldün mü diye sorduğum da çok üzüldüm derken sesi titredi eşimi ilk defa bu şekilde gördüm… psikolojik olarak güçlü olmaya çalışıyorum ama olmuyor aşılama tedavisi olmak istiyorum tayine geldiğimiz ilde yapılmıyor çok arada kaldım yakın bir ile gidemiyoruz da… benim hikayem de böyle işte

Hiç üzülme moralini bozma . İnşallah ve inşallah Allah'ın takdiri ile olur . Sizde eşiniz de asla moralinizi bozmayın . Üzüldüğünde sarılın boynuna inanıyorum çok az kaldı deyin , Allah sabrımızın karşılığını bir bebek ile taçlandıracak diyin ama üzülmemek için elinizden gelenin yapın . Kontrole gitmediyseniz kesinlikle gidin. İnsanın kafası rahatlıyor . Üzüntünüxü çok çok iyi anlıyorum . İnşallah Allah (CC) en hayırlısı zamanda sizlerinde kucaklarına bebekler ile doldursun

Kızlar ben birşey sormak istiyorum ? İlaç karşıtı biriyim biraz . Migrenim olmasına rağmen ilaç kullanmıyorum o ağrıyı çekiyorum . Bu gebelik için macunlar falan var ? Zararları yada faydaları var mı acaba ? Kullananlar var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…