Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım hoşgeldin
Daha henüz erken.. zaten tavsiyem erkenden gebelik testi yapma.. adet günün geçerse yap.. cunki hem önceden öğrenip sonradan kimyasal olunca üzülürsün yada hiç birşey görmeyince morelin bozulur boşuna erkenden herkes yok.. İnshaAllah bebiş olur müjdeyi alirisn

Hoşbuldum canım teşekkür ederim. Güzel temennilerin için sağol. Beklemeye çalışıyorum zor olsa da. İnşallah müjdeli haberi burdan veririm sizlere

Hanımlar banada yardımcı olur musunuz aralık ayının 18 reglm oldum ocak ayının 6 snda tekrar bi kanama yaşadım ama regl gibi değildi 4 gün sürdü yoğun bi kanama değildi bi geldi bi gelmedi 21 de regl olmam lazımdı ama olmadım 8 gün geçti 4 .gün test yaptım negatif çıktı bi çok belirtimde var ağrım kabızlık halsizlik uyku hali döngülerim değişti 34 günde bir oluyorum eskiden 28 di 34 çıktı 4 aydır böyle

Merhaba hoşgeldiniz..
Şimdi ozaman şöyle 6 Ocak da olduğunuz kanamayı regl olarak saymiyorsunuz? Doğrumu anladım ? Normalde kaç gün sürer?
Test yaptığınız gün 4. Gecikme günü muydu?
Ve bu belirtielri her ay yasiyormusunuz? İlk kez mi oldu?

Evet saymıyorum çok farklıydı ilk defa başıma geldi normalde son akıntılarla beraber 7 gün sürüyor tam bitimi evet testi gecikmenin 4. Günü yaptım bu belirtileri adet olduğum gün yaşardım ağrıları felan halsizlik bu ay inanılmaz derecede yoğun uykumu tutamıyorum gözlerim acıyor zorla uyutuyor beni

Hmmm.. İnshaAllah gebeliktir bacım
Yarn sabah bir test yapiver ilk idrarla bir bakalim ne çıkacak.. olmadı adet olmazsan kan da verirsin.. cunki bu evdeki testlere güven olmaz .. ilk gebeliğin mi olacak İnshaAllah..?

Birde şunu merak ettim bacım uyku dedin de? Hani böyle oturuken veya uzanırken mi vekiyor uykun ? Yada nebilim böyle is yaparkende filan oluyormu?

İnşallah öyledir ya ilk olucak eğer olursa 1 sene oldu evliliğim :) çalışıyorum iş yerindede uyudum uyuycam artık öyle bir uyku hali hatta hep işte söylüyorum çok uykum var diye arkadaşlara sabahları çok zor kalkıyorum gözlerimi açamıyorum gidip yüzümü yıkıyorum kendime geleyim diye bu ay ilk defa böyle oldu :)

Hadi isnhaAllah yaa.. sabaha at testi mutlaka bakalım inshallah vardır

İnşallah öyledir ya ilk olucak eğer olursa 1 sene oldu evliliğim :) çalışıyorum iş yerindede uyudum uyuycam artık öyle bir uyku hali hatta hep işte söylüyorum çok uykum var diye arkadaşlara sabahları çok zor kalkıyorum gözlerimi açamıyorum gidip yüzümü yıkıyorum kendime geleyim diye bu ay ilk defa böyle oldu
Hadi isnhaAllah yaa.. sabaha at testi mutlaka bakalım inshallah vardır
Elimde şuanda test yok bende nöbetçi eczane arıyorum ama yakın yerde hiç yok pazartesi aslında doktora gitmek istiyorum iş yerinden izin alabilirsem ilk işim doktora çıkmak birde birşey sormak istiyorum belki saçma gelir ama rüyamda kedi doğurdum emzirdim felan hep hamile olduğumu öğreniyorum anneme anlattığımda benimde öyle olmuştu felan dedi görümcemde beni rüyasında doğurduğumu görmüş erkek çocukmuş felan hamile kalınca rüyada böyle şeyler görüyormuşsun ne kadar doğru bilmiyorum belkide düşünmekten dolayı bilinç altıma işlendi 8 gün geçince reglm

Amin canım beraber İnshaAllah.. bosvericeksin insanalri... Sen onemlisin eşin önemli salla.gerisini..
Okadar haklisiniz ki ama iste bazen tavrimi degistiremiyorum istesemde kafama takiyorum. Takmamak,insanlara gerekeni soylemek en dogrusu aslinda. Rabbim hayirli insanlarla karsilastirsin. Kucaginizi doldursun insallah

Kızlar ben birşey sormak istiyorum. Hamiş olup olmadığımı bilmiyorum, regl başlamasına 3 gün var gecikme olursa yada sabır edebilirsem o zamanlarda test yapacağım. Birkaç belirti var zaten. Yeni evli olduğumuz ve eşim istediği için her gün ilişki yaşıyoruz Bi zararı olurmu acaba?

İnşallah önce Allah'ın izniyle sonrada bu yazdıkların vesilesiyle hepimiz hayırlı anne baba oluruz ve hepimize hayırlı evlat nasip olur .
Besmele çekerek başlayalım inşallah
Allah razı olsun

16 Şubat bat tarihim bakalım bu ay ovülasyon testi aldım ona göre değerlendiriyoruz inşallah Şubat ayı için hayırlı haberler gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…