Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim, inşallah allah saglıkli gebelik nasip etsin. Normalde sperm hucrelerinin de yenilenme sureci var
Örnegin tüp bebek tedavisinde erkegin 3 günlük perhizde olması istenir. Spermin iyi sekilde birikmesi icin. Tabiki bu isler nasip. Tek gecede bile gebe kalinir. Benim bilgim, hergun yerine en azindan gün aşırı olması. Sperm uretimi acisindan...Veya ovulasyon günlerinde denenmesi.

teşekkür ederim cevap için, peki 1-2 haftalık hamilelikde ilişki yaşamak zararmı?

İnşallah önce Allah'ın izniyle sonrada bu yazdıkların vesilesiyle hepimiz hayırlı anne baba oluruz ve hepimize hayırlı evlat nasip olur .
Besmele çekerek başlayalım inşallah
Allah razı olsun
Aminnn bacimmm.. hoşgeldin sende de razı olsun Rabbim .. dileğini en kısa zamanda gerçeklestirisn

Her gün degilde en fazla gün aşırı 1 var 1 gün boş. yada iki günde bir .. hergn olursa sperm kalitesi ve sayısı azalar.. hem çok stress olur hergün hergün ..yüksek şans için dedigm gunler en uygunu .. İnshaAllah Rabbim nasb etsin en kısa zamanda

Kızlar bakar mısınız yumurtalama olmuş mu biri dün biri bugün yaptım ilk defa deniyorum sormak istedim bir kez dış gebelik oldu kaç aydır deniyoruz uygulamaya göre olmuyordu birde bunu deneyeyim dedim

Kızlar bakar mısınız yumurtalama olmuş mu biri dün biri bugün yaptım ilk defa deniyorum sormak istedim bir kez dış gebelik oldu kaç aydır deniyoruz uygulamaya göre olmuyordu birde bunu deneyeyim dedim
Uygulamalar çok sapabiliyor canimm.. onlara güvenme zaten.. ovulasyon testleri daha iyi .. çok iyi yapmışsın.. sen buraya hergün at yardımcı olmaya çalışırım .. elimdne geldiğince.. şimdi daha henüz pik yani yumurtlama olmamış gibi duruyor ama koyuluk iyi yarın birgün olabilir.. senin adetin ne zaman bitti canım hemen baslaadinmi adet biter bitmez?

Evet canım adet biter bitmez başladım 23 ocakta bitti adetim hep düzenli oluyorum 28 günde bir olurum yani uygulama bugün orta gösteriyor öncekiler çok çok silikti gitgide koyulaşıyor

Evet canım adet biter bitmez başladım 23 ocakta bitti adetim hep düzenli oluyorum 28 günde bir olurum yani uygulama bugün orta gösteriyor öncekiler çok çok silikti gitgide koyulaşıyor
Tamam canım sen devam et testlere .. yanlız yumurtlam görene kdar 2 günde bir değerlendir yada 3 günde .. yumurtlamayı bekleme

teşekkür ederim cevap için, peki 1-2 haftalık hamilelikde ilişki

teşekkür ederim cevap için, peki 1-2 haftalık hamilelikde ilişki yaşamak zararmı?
Bildiğim kadarı ile, düşuk tehlikesi veya kanama gibi risk faktörleri yoksa, fazla sarsicı ve fiziksel olarak karın bölgesine çok baskı olmamak şarti ile ilişki yaşanabilir. tüp bebek tedavi sureclerinde iliski pek tavsiye edilmiyor. Herşey gönlünce olsun

Yok kuzum yalancı silik çizgiden sonra Şubat bekliyorum yumurtlama zamanimdayim sen nasılsın ne var ne yok
Mashallah İnshaAllah Şubat ayı senin ayın olur canım

Benim durun özetle şu.. 16 Gün geciktim hatta daha erkenden olurum diye düşünürsek dahad geciktim. Negatif kan testi 4 gün önce.. bekliyorum... Adet sancilairm oluyor .. ve beya kokusuz akıntılarim en çok şaşırdım akintilarim

Şimdi okudum da geldim Ocak sayfasından ayy değişik bir şeyler olmuş insalllah bebistir yaa sabah bı test patlatsann

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…