Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyormusun? Ozaman gel sende katıl bize🌺🌺🌺🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tabi ki yorulmuş olması ihtimal ki öyle yapmış ama olsun bizler eşlerimizw yeri gelecek destek olacağız

Herkeslere selamlar, Rabbim hayırlı haberler nasip etsin bekleyen herkese,
Bu ay bat 8 şubat bugün ayın 1'i ve ben test yapmamak için çok büyük bir çaba sarf ediyorum şuan Bu ay çok değerlendirme yaptım, arı sütü, baldı, polendi, macundu, hayıt tohumuydu hepsinden yedim içtim. Bir kaç gün sonra bakmayı planlıyorum teste. Sizlerde ne var ne yok? :))

Benim daha çok var bat 18 Şubat bende adetten hemen sonra ovülasyon yaptım ve 13 gün pik gördüm hepsini değerlendirdim birde soğan kürü yapmıştım. Ve inofolic combo kullanıyorum hakkımızda hayırlısı olsun . Ama ben regl gününü bekleyeceğim test için

Nasılsınız kızlar ben bugün hiç iyi değilim sürekli aglamak istiyorum . Böyle sanki hiç çocuğum olmayacakmiş gibi hissediyorum hiç birşey belli değil biliyorum . Daha çok zaman var onu da biliyorum. Ama galiba beni üzen şey şu. Ablam 2 aylık evli iken hamile kaldı . Çok tatlı bir yigenim var çok şükür . Ablam ben annem ve teyzem her zaman görüntülu konuşuyoruz. Annem dedi ki aşimdi senin de olsaydı 7 aylık olmuştu ayy bugün de aradı annem bende 2 saniye ile geç cevapladım . Annem anlamı aramış . Kız olduğu için sürekli görüntülü konuşuyorlar . Niyeyse aklıma geldikçe ağlıyorum . Allah'ım ya sabırlar ver bana delirdim iyice zaar

Merhaba arkadaşlar. Bende bu ay aşılama tedavisine başladım. Gonal f 300 75 ünite kullanıyorum. Zeynep Kamil hastanesinde tedavi görüyorum. Yaşım 39 hiç anne olmadım 2 senelik evliyim. Bir tane kimyasal gebelik yaşadım. Doktor en son muayenede Bi tarafımda polikistik over olduğunu diğer tarafımın normal olduğunu söyledi. Sizce aşılama ile umudum var mıdır? Birde bu süreçte bitkisel olan hayıt tentüra gibi şeyler kullanan oldu mu?

Kendini hiç çocuğum olmayacak diye olumlama canım. Psikoloji ve stres bu gibi durumları çok etkiliyor olumlu düşünmeye çalış elinden geldiğince ve hayırlısını iste.. benim de hiçbir sebep olmamasına rağmen 3 yıldır olmuyor her şeyi stres yapan biriyim kafama kolay takarım elimde değil yani ama yavaş yavaş alıştım bu duruma. ilk yıllar olmuyor diye 10 gün ağlardım şimdi ağlamıyorum üzülsem de 1 gün sürüyor insanız imtihandayız rabbim hakkımızda en iyisini bilir

bitkisel ürünleri kullanmanı önermem çünkü hormon dengen bozulabilir. Geçen zamanlarda bende kür kullandım ama aşılama sürecinde değildim dengemi bozdu ara kanama falan oldum her insanda aynı etkiyi vermiyor. Benim düşüncem bu yönde ama tabi diğer arkadaşlar da kullanan süreci bilen varsa yardımcı olabilirler.

Aaaaaa çok üzülüyorum ama böyle mesajlar görünce.. bacım yapma .. herkese öyle geliyor .. herkes İnanki çocuğu olmadan hiç olmayacakmış gibi gelir.. ama öyle değil o.. bu sadece bir vesvese.. dinleme o hissleri.. cunki İnshaAllah senin de olacak .. biliyorum bazı anlar böyle olabiliyor insan sonuna dayandım diyorsun artık böyle herşey canını yakıyor.. tamam yazmışsın paylaşmısin.. rahatla artık.. böyle hissettiğin zaman dua et.. namazlarında da dua et .. Rabbim sana ferahlık verecektir .. inan bana bir gün gelicek bu mesajına güleceksin

Ozmaan sana helal olsun bekle daha iyi herzaman söylüyorum.. boşuna stresse sokacaksinzi kendinizi bırak sana vuducun haber versin.. adetin geciksin en azından adet. Günü yaparsın

Merhaba canım hoşgeldin..

Eminim normal yol ile bile vardır gebelik ihtimali.. diğerleri ile haydi haydi var.. yumurta takibi yaptın mı hiç ?

Allah razı olsun Rabbim imtihanimızi kolay eylesin zaten öyle bir dua ederek dışarıya çıktım ki Allah da karşıma cevabımı çıkardı elhamdülillah Allah her zaman işiten ve bilendir bir anlık şeytana kapıldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…