🌺🌺Anne Olmak İstiyor Musun? Enbiya Süresi Okumak İster Misin ? 🌺🌺

Enbiya Süresi Son Sayfası + 1 Yasin + Kenzül Arş Duası Listesi

Kızlar selam liste hazır ama tek sadece isimler yazılacak birşey daha paylaşmak istedim ve doğru olacağını düşündüm ne dersiniz..

Bu sabah bir ablamız yazmış bu Enbiya suresi ile alakalı olarak Enbiya suresi son 1 sayfası okuyalım demiştik ya yani (102 ve 112 ayetler)
Deki ki biz onun 82. Ve 90 ayetlerini okuyorduk Hz. Zekeriyanın duası da geçiyor dedi öyle deyince içim bir nasıl unuturum çabası, kızlara söyledim liste oluştu çabası içim buruldu..
Üzüldüm çok en başta düşünmediğim için kızlar hakkınızı helal edin lütfen..

Ben şimdi diyorum ki hazır okunurken o 82. Ve 90 ayetleri okuyalım 3 kez yani Kuranımdan baktığım 2 sayfa oluyor
Yani toplamı 6 sayfa eder 6 kez okunduğunda Enbiya süresi..
Rabbimin bir hikmeti vardır listeye başlamadan geldi bu haber kim bilir kimler güzel haberler verir ilerleyen zamanda bilinmez

Şimdi ben aşağıya Enbiya süresinin son 2 sayfasını bırakıyorum fotoğrafta görün istedim..

Arapca bilmeyen arkadaşlara Türkçesini de paylaşırım

Allah razı olsun hepinizden kızlar
Rabbim gönlünüze göre versin mübarek aylarda Aminnnn inşallah

102 ve 112 ayetler Enbiya Süresi

Bu yeni listeye eklenen sayfa
82 ve 90 ayetler Enbiya Süresi

Hz. Zekeriyanın Duasının geçtiği ayetler bu sayfa da kızlar bir tane daha bırakıyorum bu sayfanın arapçasının Türkçe anlamı nedir görün istedim..

M Mavi Menekse

Tiniminimavihanim

Madammor

@Btlaydnz23

Magnifiaque

Life light

Teach_Mavi

madamseker

R rana20

My_Moonlight06

Saliha40

Catlak-kurabiye

M MaviMabellee

Cookiie

busenurkaay

Lna16

Fatmazell

Maviesra

minezmn41

Ballikabak

MssPARE - Kardeşi

bir mucizee

@eunja

Ays deenur20

maviss_34

A Arzumsunn

Ayzelin

Son düzenleme:
İsmim özge cAnım

Okuyalım tabii

Nerelerdesin kız sen seve seve alırım ama ben arapçasini unuttum çat pat okuyabiliyorum Arapça'nın Türkçesinden okusam olur mu yasin suresini falan hep öyle okuyorum
Tamam canım Allah razı olsun nerelerde olduğumu sana yazarım senin sayfadan

Canım ben de nickimle katılacagım

Benide yazın gruba kızlar. Rabbim bu mübarek günler hürmetine hiçbirimizin kucağını boş Bırakmasın inşallah bende femara kullandım sonra otrivelle çatlatma iğnesi oldum ve beklemedeyim şuan dualarınıza benide katın Gülşen ARSLAN

MssPARE canım teşekkür ederim etiket için ama maalesef katılamayacağım. Şuan içinde bulunduğum dua gruplarındaki duaları da bitirdikten sonra artık ara vereceğim yoruldum biraz yıprandım düşünmekten. Rabbim ettiğiniz duaları niyetlerinizi kabul etsin İnşaAllah

Tamam canım rabbim ferahlık versin seninde dualarını kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…