🌺🌺Anne Olmak İstiyor Musun? Enbiya Süresi Okumak İster Misin ? 🌺🌺

Lna16

Ben Büyüdüm Annem 13.09.2022
Pro Üye
Anneler Kulübü
20 Ağustos 2021
8.756
36.015
Selam kızlar

Konu başlığından da anlaşıldığı gibi hayırlısı ile evlat sahibi olmak için Ramazanda sadece yapılan Enbiya Süresini okumaya niyet ettimm..
Normal olanı 1 kişiye 70 kez Enbiya süresi okunması ama bizim 70 kişi toplayacak ne bir kişi sayımız ne de zamanımız var Ramazan ayı bitiyor..
O yüzden bende düşündüm Rabbim kalbimizi biliyor 70 sayı toplayalım geçen sene yapan arkadaşlar var onlarda bizim gibi yapmışlar..
Önemli olan niyet
Şöyle oluyor Enbiya süresinin son 1 sayfası okunuyor kişi sayısına göre değişecek sayılar şuanda 1 kişi 3 kez Enbiya süresinin son 1 sayfası okuyacak, en son aşağıya bırakıcam Kur'anımdan çektiğim fotoğrafı ne kadar ayet var diye görün diye ..
Bunun yanında 1 kişi 3 kez Enbiya süresi + 1 Yasin + 1 Kenzül Arş duası okuyalım

Kadir gecesine kadar bitirip bağışlayalımm, Allah'ın izni ile inşallah

Kimin duası kabul olur bilinmez, Rabbim herkeze annelik duygusunu tatmayı nasip etsin bu mübarek aylar da dualarımız kabul olsun inşallah
Şimdiden hepinizden Allah razı olsun

Türkçeden okuyacak arkadaşlar için Bu ayetim Türkçesini rica etsemm sevgili Linoşummm

Ooyy şimdi gördüm Kadir Gecesi

Allah senden razı olsun lnammmm ne kadar güzle kalbinnn var hep böyle ol

Bende katılıyorum çiçeğimm attığın türkçesinden okuyacağım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…