🌺🌺Anne Olmak İstiyor Musun? Enbiya Süresi Okumak İster Misin ? 🌺🌺

Canım pare o niyetle değil sorgular gibi değil sadece kadir gecesi için demiştim ya o sebeple sordu yoksa aklına kötü birşey gelmesin lütfen
Pare benim bu gibi zikir ve hatim etkinliklerinden birlikte yönettiğim arkadaşım asla öyle birşey aklına gelmez ve kırmaz ben kefilim MssPARE tanısan anlarsın
Ramazan zamanı gergin olmuş olabilirsin belki öyle demek istememişsindir lütfen kalp kırmayalım..
Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah bu mübarek günde

Lnam okudum ben Allah kabul etsin

Allah sorunlarınıza çözümler nasip etsin. Ben kimle ne dostluğunuz var bilmek zorunda değilim. Bir grup var bende bu grubun içindeyim özel mesaj die bir bölüm var oradan sorun madem soracaksınız. Bende görüyorum o mesajı görünce istemsiz bozuldum regl dönemi die belirtiyoruz. Zaman daha dolmadı Kadir gecesi akşama vaktimiz varken bitmemesi normal olan üstünden 2 gün geçmiş gibi üslup yazıosunuz.. farkında değilseniz farkına varın o zaman iyi günler

Düzenleyenlerden de katılanlardan da allah razı olsun kadir gecemiz mubarek olsun
Aminnnn inşallah Allah razı olsun kuzum ağzına yüreğine sağlık çok güzel dua etmişsin
Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah
Çokça Aminnnnn

Mübarek günlerde kalp kırmayalım konuyu kapatabilir miyiz ?
Yanlış anlaşılma olmuş olabilir kimse çocuk değil burda üsluplara dikkat edelim lütfen..
Sakin olalım lütfen..

Benim amacım belliydi canım açıklaman için teşekkür ederim
Mübarek günlerde kalp kırmayalım konuyu kapatabilir miyiz ?
Yanlış anlaşılma olmuş olabilir kimse çocuk değil burda üsluplara dikkat edelim lütfen..
Sakin olalım lütfen..
Evet bende tam üslûp dan bahsediyorum. Benim için kapanmıştır. Teşekkürler

Enbiya Süremiz + 1 Yasin + 1 Kenzül Arş Dua Listemiz

M Mavi Menekse Öznur Hayırlısı ile evlat sahibi olması niyetiyle

Tiniminimavihanim Esra Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

Madammor Merve Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına alması niyetiyle, hem bize destek için geldi Allah razı olsun

@Btlaydnz23 Demet Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

Magnifiaque Merve Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun

Life light Elif Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

Teach_Mavi Meryem Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

madamseker Vildan Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

R rana20 Rabia Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

My_Moonlight06 Şüheda Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

Saliha40 Saliha Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

Catlak-kurabiye Merve Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun

M MaviMabellee Nesibe Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

Cookiie Özge Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

busenurkaay Buse Nur Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

Lna16 Selin Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

Fatmazell Fatma Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

Maviesra Esra Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

minezmn41 Müge Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

Ballikabak nickiyle Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun

MssPARE Kardeşi Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

bir mucizee Fatma Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

@eunja Bahar Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

Ays deenur20 Ayşenur Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

maviss_34 Seda Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun

A Arzumsunn Nazlı Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

Ayzelin nickiyle Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun

M Morlale8 Kezban Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

G Gulssen Gülşen Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

CYdA Ceyda Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

Dilos6342 nickiyle Hayırlısı ile doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle hem bize destek için geldi Allah razı olsun

Cericeri Cevriye Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

mucizelereinann Saadet Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

Papatyamveben-Mavi Özge Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

Regl döneminde ya da başka sebepten okuyamayan varsa ben müsaitim o kişi adına okuyabilirim. Yazmanız yeterli Lna16 bir sakıncası yoksa eğer
Teşekkür ederim canım ince düşüncen için,
Arkadaşları etiketleme yapayım o zaman bu gece bitmiş olur hem eğer okuyamayan olursa
Allah razı olsun..

Lna16 lenoşum ilk sayfa geçerli dimi ordakileri okucaz
Fatmam hemen atayım sana çiçeğim o sayfaya birde başka bir sayfa daha eklendi çiçeğim o ilk başta olan Enbiya süresinin son sayfası bir de şimdi atacağım sayfa 82 ve 90 ayetler çiçeğim

Ahamda bu sayfa birde kuzummmm
Son sayfa ve bu sayfa 3 kez okunacak diğerleri 1 kez

tamm bitanemmm

Arkadaş senin derdin nedir ne güzel açıklama yaptım bugün mübarek gün kalp kirilmasin dedim kandilinizi kutladım duamı ettim neyse niyetiniz rabbim versin dedim
Sizde hayırlı kandiller den bitsin gitsin bu ne tersliktir bune üsluptur
Dua yerinde birde ve aynı duada birlikteyiz yaptığınız doğru değil
Daha ne geriyorsunuz mübarek gün
Özelden yazarım burdan yazarım okumalar.bitmedi mi dedim ne var bunda bu kadar büyütülecek

Ya sabır ...yine kutlayın bi sakin olun

Olabilir regli döneminde olduğunuzu ben nerden bileyim 3 tane grup yönetiyorum biliyorum dualar gecikebilir olabilir yani sakin olun bence

Duanın ecrimi sevabını kaçırmayın uzatmayın lütfen gerek yok

Tekrar edeyim kandiliniz mübarek olsun...

Lna16 MssPARE canlar Allah razı olsun sizden mubarek ayda vesile oldunuz dualarda bulustuk, Rabbim kabul etsin inşallahBu gecede birbirimize dua edelim inş, Mevlam beklediklerimize hayırlısıyla kavustursun, tüm dualarımızı hayırlısıyla omrumuze yazsın. Bu gecenin affına ve bereketine nail olan kullarından eylesin bizleri inşallah
Kanser Hastası babamıda dualarınıza katarsanız cok mutlu olurum(ismi reis), şimdiden Allah razı olsun.

Hepinizin kandili mübarek olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…