🌺🌺Anne Olmak İstiyor Musun? Enbiya Süresi Okumak İster Misin ? 🌺🌺

💜💜💜 Enbiya Süresi Son Sayfası + 1 Yasin + Kenzül Arş Duası Listesi 💜💜💜

🎈 Kızlar selam liste hazır ama tek sadece isimler yazılacak birşey daha paylaşmak istedim ve doğru olacağını düşündüm ne dersiniz..🎈

🌼Bu sabah bir ablamız yazmış bu Enbiya suresi ile alakalı olarak Enbiya suresi son 1 sayfası okuyalım demiştik ya yani (102 ve 112 ayetler)
Deki ki biz onun 82. Ve 90 ayetlerini okuyorduk Hz. Zekeriyanın duası da geçiyor dedi öyle deyince içim bir nasıl unuturum çabası, kızlara söyledim liste oluştu çabası içim buruldu..
Üzüldüm çok en başta düşünmediğim için kızlar hakkınızı helal edin lütfen..🥺

🌹Ben şimdi diyorum ki hazır okunurken o 82. Ve 90 ayetleri okuyalım 3 kez yani Kuranımdan baktığım 2 sayfa oluyor 🥲
Yani toplamı 6 sayfa eder 6 kez okunduğunda Enbiya süresi..
Rabbimin bir hikmeti vardır listeye başlamadan geldi bu haber kim bilir kimler güzel haberler verir ilerleyen zamanda bilinmez 😍

♥️ Şimdi ben aşağıya Enbiya süresinin son 2 sayfasını bırakıyorum fotoğrafta görün istedim..

Arapca bilmeyen arkadaşlara Türkçesini de paylaşırım 😍

🌺🌺Allah razı olsun hepinizden kızlar 🌺🌷
Rabbim gönlünüze göre versin mübarek aylarda Aminnnn inşallah 🤲🏻

Eki Görüntüle 3050509

🌺 102 ve 112 ayetler Enbiya Süresi 🌺

Eki Görüntüle 3050524
🌷 Bu yeni listeye eklenen sayfa 🌷
🌺🌺 82 ve 90 ayetler Enbiya Süresi 🌺🌺

Hz. Zekeriyanın Duasının geçtiği ayetler bu sayfa da kızlar bir tane daha bırakıyorum bu sayfanın arapçasının Türkçe anlamı nedir görün istedim..
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
Eki Görüntüle 3050534

💜 @oznurvarol

💜 Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim

💜 @madammor

💜 @Btlaydnz23

💜 Magnifiaque Magnifiaque

💜 @Life light

💜 @Teach_Mavi

💜 @madamseker

💜 @rana20

💜 @My_Moonlight06

💜 Saliha40 Saliha40

💜 Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye

💜 @Mabellee

💜 Cookiie Cookiie

💜 @busenurkaay

💜 Lna16 Lna16

💜 @Fatmazell

💜 @Maviesra

💜 @minezmn41

💜 @Ballikabak

💜 MssPARE MssPARE - Kardeşi

💜 bir mucizee bir mucizee

💜 @eunja

💜 @Ays deenur20

💜 @maviss_34

💜 @Huzurlu Masum

💜 @Ayzelin
bu üç sayfayı okuycaz dimi kuzum

Lna16 Lna16 MssPARE MssPARE canlar Allah razı olsun sizden mubarek ayda vesile oldunuz dualarda bulustuk, Rabbim kabul etsin inşallah🤲🤲🤲Bu gecede birbirimize dua edelim inş, Mevlam beklediklerimize hayırlısıyla kavustursun, tüm dualarımızı hayırlısıyla omrumuze yazsın. Bu gecenin affına ve bereketine nail olan kullarından eylesin bizleri inşallah 🤲🤲🤲🤲
Kanser Hastası babamıda dualarınıza katarsanız cok mutlu olurum(ismi reis), şimdiden Allah razı olsun.

Hepinizin kandili mübarek olsun 💓💓💓💐💐💐

Allah'ım babacigina Ya şafi ismi hürmetine ve 99 esma mucitleri hürmetine bu gecede inan kuran hürmetine edilen dualar okunan sureler çekilen tashihler hürmetine şifa versin canım benim🤲🤲🤲

Sizden de razı olsun birlik olduk rabbim buluşturdu dualarda
Elbet bununda bir hikmeti var😍💕💖💜

Seninde kandinilin mübarek olsun 🌹💞🌼

Lna16 Lna16 MssPARE MssPARE canlar Allah razı olsun sizden mubarek ayda vesile oldunuz dualarda bulustuk, Rabbim kabul etsin inşallah🤲🤲🤲Bu gecede birbirimize dua edelim inş, Mevlam beklediklerimize hayırlısıyla kavustursun, tüm dualarımızı hayırlısıyla omrumuze yazsın. Bu gecenin affına ve bereketine nail olan kullarından eylesin bizleri inşallah 🤲🤲🤲🤲
Kanser Hastası babamıda dualarınıza katarsanız cok mutlu olurum(ismi reis), şimdiden Allah razı olsun.

Ağzına yüreğine sağlık baharım Allah razı olsun senden de hakkını helal et 🥲😍
Ne güzel dua etmişsin çokça Aminnn inşallah çiçeğim 😍🥰💜🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Rabbim reis babaya da ya şafi isminle dua versin tez zamanda eski sağlığına kavuşsun Baharım çokça Aminnnnnnnnn 🤲🏻

Screenshot_2022-04-27-15-57-49-40_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg
Screenshot_2022-04-27-15-57-42-23_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg

Evet birtanem bunlar 3 kez okunacak 😍
IMG_20220418_145158.jpg

Buda aynısı sadece ben arapça yazılan ayetlerin Türkçesi ne anlama geliyor diye paylaşmak istemiştim kuzum bir mucizee bir mucizee 😘😘😘😘😘😍😍😍😍

Günaydın 😍 kusura bakmayın kızlar bıraz gec okudum hakkınızı helal edin🌺 tek tek okudum ama etıket yapamadım Rabbim hayırlısıyla saglıklı bebekler nasıp etsin her birimize 🤲🏻 güzel haberi almayı bekleyen anne adaylarımıza en hayırlı sekılde nasıp etsin sağlıkla, kucakları boş bırakmasın aratmadan versın Rabbim 🤲🏻 hamıle olan arkadaşlarımıza da saglıklı hayırlı dogumlar dilerim kucaklarına almak nasip olsun amin ❤️❤️❤️
Ağzına yüregine sağlık çiçeğim Allah kabul etsin Rabbim kabul olmuş dualardan eylesin hepimizi😍😍🐥🐥🌺🌺
Düzenleyenlerden de katılanlardan da allah razı olsun😍 kadir gecemiz mubarek olsun 🤲🏻❤️
Aminnn kucak dolusu hemdeee kuzumm benim💜💜🌺🧡🧡
Lnam okudum ben Allah kabul etsin 🤲🏼
Perişimm Allah kabul etsin aminn😍😍

Canım benim ağzına yüregine sağlık Rabbim niyetlerimizi dualarımızı en yakın zamanda kabul etsin güzel babana da Ve hasta olan bütün insanlara Rabbim ya Şafii ismi ile şifa versin aminnn🌺🤲🏻❤️😍💓

Kizlar parem buyuk ismi azami paylasti zaten
Bugun vaktiniz olur elimizden gelirse 111 kez ismi azam okumayi unutmayin ♥️

Allâhu hu Melikun Semîun qâdirun Kerîm Halîmun Latîfun Alîmun Muînun Sâdiq.
Bu en son yazdığını mı Magnişim bende okuyum💜

X