🌺🌺Anne Olmak İstiyor Musun? Enbiya Süresi Okumak İster Misin ? 🌺🌺

Aminnnnnnnn kuzummmm ağzına yüreğine sağlık birtanemmm...

Allah razı olsun senden

Bende bu gece bitireceğim İnshaAllah haber veririm

Aminnn çok amin esroşumm rabbim gönlümüzdekini tez vakitte nasip etsin inşallah
Aminnn Fatoşuum
Aaaamiiiiiin gurban olduğum benimmmm ağzına yüreğine sağlık aşkımmm inşaAllah niyetlerimize vesile olacak dualarımız
Olacakk kelebeğimmmm Allahın izniylee aminnn
Allah razı olsun

Allah razı olsun canim benimmm Çokça amin

Aminnnnnnnn kuzummmm ağzına yüreğine sağlık birtanemmm...

Allah razı olsun senden

Bende bu gece bitireceğim İnshaAllah haber veririm
Hepimizden kuzummm Allah kabul eylesinn canımm

Ağzına yüreğine sağlık tinnoşum Allah razı olsun
Rabbim niyetlerimizi kabul etsin çiçeğim
Ettiğin tüm dualara Aminnn çokça Aminnnnnnnnn inşallah kuzum
Rabbim bize de güzel müjdeli haberler almayı nasip etsin birgün
İnanıyorum birgün anne olacağız

Tinnosum amiinn amiinn

Mrb benim zamanim yoktu yeni gördüm bende katılmak isterim kaçtan okumam gerekli onu söylemeniz yeterli rabbim bu mubarek günlerde dualarimizi kabul eylesin

Mrb benim zamanim yoktu yeni gördüm bende katılmak isterim kaçtan okumam gerekli onu söylemeniz yeterli rabbim bu mubarek günlerde dualarimizi kabul eylesin
Merhaba canım Allah razı olsunn listeyi kapattık canım 5 6 arkadaş okuduk ama istersen ekliyim seni böyle kabul edersen
Amin inşallah canım Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah

Merhaba canım Allah razı olsunn listeyi kapattık canım 5 6 arkadaş okuduk ama istersen ekliyim seni böyle kabul edersen
Amin inşallah canım Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah
Ya çok üzüldüm vardır herşey de bir hayır Allah Razi olsun kapandıysa tekrar eklenmesine gerek yok dualariniza benide katarsaniz çok mutlu olurum

Ya çok üzüldüm vardır herşey de bir hayır Allah Razi olsun kapandıysa tekrar eklenmesine gerek yok dualariniza benide katarsaniz çok mutlu olurum
Üzülme canım eğer istersen eklerim problem değil nasıl uygun görürsen Rabbim isteyen herkeze nasip etsin annelik duygusunu

MssPARE paremmmm dikkat ettim senin etiketin olmamış çook özür dilerim şimdii farkettim çiçeğimmm tabikide kardeşinide listeme yazmıştım.Rabbim kabul etsiiin inşAllah hem annelik hem teyzelik duygularını yaşarsın gönülden amiiinn

Bu sayfanin listesinde olan : M Mavi Menekse Tiniminimavihanim @Btlaydnz23 Life light Teach_Mavi madamseker R rana20 Saliha40 Catlak-kurabiye M MaviMabellee Cookiie Lna16 Fatmazell Maviesra minezmn41 MssPARE (kardeşi) bir mucizee @eunja Ays deenur20 M Morlale8 G Gulssen CYdA Cericeri mucizelereinann Magnifiaque Madammor Ballikabak maviss_34 Ayzelin Dilos6342

Listede olmayan: Sabrina01 P pe-si-mist @Hemsire47 Ginnys -Arwen- Papatyamveben-Mavi N Nasipolsunn partalina_ R Random3 C crab_mother S sonsuzaskk LadyNurr cileklidon

Birbasak OKYANUS302 Papatyamelo Pasha22 Mavigrill Selizay Eflatun1Kelebek Arianaa BirEfsanEmine Sifonella hope2022 AryaEvaninAnnesi sabibo pembelikedis M mochuisle E Emine1990 Tebessum34 M Mecruh52 E Elagozluprenses M Melekkmelek E Elizabeth1

Mayıs ayı topiğimde ve Forum dışı hayatımda olan herkes için Kuranı Kerim hatmimide bitirdikten sonra kıbleye dönüp açıp ellerimi isimleri ile birer birer evlat hasreti ile yanıp tutuşan ve bebeklerini heycanla bekleyen tüm güzel kardeşlerime kalbimden dualarımı okudum.. Rabbim bu mübarek ayda tüm hayırlı dualarımızı kabul eylesin.. Herkesin yüzünü güldürsun İnshaAllah. ........Allahümme Amiiiinnnnnmn

Amiin canım inşallah her zaman dualarımdasınız Rabbim isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasıın

Ben anlamıyoreeee uyandım kendime gelemedim tinosum iyi bir şeymi dedin

Allah razı olsun bacım, beni ağlatacaksın bize ettiğin duaların daha güzeli senin için verilsin. Aminnn

Son düzenleme:
hamilelerin duası kabul olur derler o halde bende ellerimi açıp dilerim Rabbim tez zamanda en güzel haberleri almayı nasip etsin her birinize Bu ay müjdeyle ağlayacağınız ayınız olsun. Tüm hayatınız bebeğinizle mutluluk sağlıkla geçsin. Amin

Aminnnn inşallah kuzum Allah razı olsun ne güzel bir kalbin var öyle ..

Allah razı olsun canım ağzına yüreğine sağlık
Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…