🌺🌺Anne Olmak İstiyor Musun? Enbiya Süresi Okumak İster Misin ? 🌺🌺

Okudum bagisladim Rabbim tez zamanda hayirli haberleri almamizi nasip etsin amin hamile arkadaslar da sag salim bebeklerine kavussunlar insaAllah aminnn Lna16 Tiniminimavihanim

Gönlünüze yüreğinize sağlık benim dua kardeşlerim Allah razı olsunnnn.Hepiniz öyle güzel özelsiniz ki.Dualarınızda sizlerde eksik olmayınn.Rabbim sizi hiç incitmesiinn.Paremmm kurabiyemmm Mabellaam Rabbim niyetinizi kabul eylesin sizlerede misliyle versiin ağzınıza sağlık

Aminnn Mavişim güzel anneemm Rabbim niyetlerini kabul etsiinn.Güzel haberlerimizi böyle tek tekk coşkuyla verelim aminn

Aminnn Mavişim güzel anneemm Rabbim niyetlerini kabul etsiinn.Güzel haberlerimizi böyle tek tekk coşkuyla verelim aminn
İnşallah Esramm hepinizin mutlu haberlerine şahitlik edelim birbirimizi hiç tanimasak da sanki kırk yıllık dostmus gibi sevinçlerinizi huzunnlerimizi hep birlikte yaşıyoruz Rabbim bebislerimizi beraber büyüttüğümüz günleri görmeyi de nasip etsin inşallah Amin

Amin canim güzel anne adayı

Cümlemize kuşummmmmmm

Adaşım Aynenn dediğin gibi

1Adet yasin süresi
1Adet Kenzül Arş Duası
82 ile 90 ayetler arası 3kez

Enbiya suresinin son ayeti olan 102 ile 112 ayetler arası 3kez okunacak

Gönülden kalpten kocaman âmin bu dualar hiçbir zaman boşa değil geboşum elbet bir gün kabul olmuş mutluluğunu hepimiz yaşıycaz dillerine sağlık

Allah razı olsun canım sağlıkla kucağına al bebeğini inşaAllah

Amin inşallah Sedacım ağzına yüreğine sağlık çiçeğim
Allah razı olsun
Ettiğin dualara çokça Aminnnnnnnnn inşallah
Rabbim niyetlerimizi kabul etsin inşallah

M Mavi Menekse Madammor @Btlaydnz23 Magnifiaque Life light Teach_Mavi madamseker R rana20 My_Moonlight06 Saliha40 Catlak-kurabiye M MaviMabellee Cookiie busenurkaay Lna16 Fatmazell Maviesra minezmn41 Ballikabak bir mucizee @eunja Ays deenur20 maviss_34 A Arzumsunn Ayzelin M Morlale8 G Gulssen CYdA Dilos6342 Cericeri mucizelereinann

Tek tek hepsinin ismine niyetlerine göre okudum.Çok güzel kalplerle halis niyetlerimizle bir araya geldik.Emeği geçen bütün arkadaşlarımdan Allah kat kat razı olsun

Ramazan ayının hürmetine Peygamber efendimiz (sav) hürmetine açılan bu ellerimizi geri çevirmesin. Tedavi de olan umudunu kesmiş evlat hasretiyle yanıp tutuşan ne kadar çok kalp varsa Rabbim içini doldursun.O yeterki ol desin olur. Bizleri bu eşsiz duygudan mahrum bırakmasın. Bize zor imkansız gelen herşey Rabbime kolaydır. İşlerimizi kolaylaştırsın zorlaştırmasın.Kolaylıkla sağlıkla hayırla anne baba olabilmeyi bizlere nasip etsin. Hamile olan kardeşlerimin de evlatlarını Sağ salim kucağına almasını hayırlı evlat olmasını nasip etsin. Amiiinnnnn.

Aminnn çok amin esroşumm rabbim gönlümüzdekini tez vakitte nasip etsin inşallah

Aaaamiiiiiin gurban olduğum benimmmm ağzına yüreğine sağlık aşkımmm inşaAllah niyetlerimize vesile olacak dualarımız

Allah razı olsun

Allah razı olsun canim benimmm Çokça amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…