Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
İnşallah kuzum inşallah en Çok eşim için sevincem sürekli bebek videoları izleyip seviyor adam yazık
ay canım eşin de istiyo senin baya ya ay hadi bakalımmm bata kaç kaldı ne zaman test yapcan bi farklılık hissedersen paylaş bizle de :)

Kirklareli merkezde yasiyorum canim ve maalesef burda saka gibi ama ozel hastane yok, asilama icin tup bebek merkezi olmasi sart mi yoksa herhangi bi ozelde yapiliyor mu biliyor musun canim, Edirne'de ozel hastaneler var oraya gidebilirz
Özellerde de yapılır ama tüp bebek doktorları infertiliteyle ilgilendikleri için konuyu daha ciddiye alıyorlar, normal kadın doğum doktorları biraz başlarından savıyor canım, kkda araştır biraz belki iyi bir doktor bulabilirsin Edirne’de

Direncin düşmüş ya en önemlisi oydu kuzu diğer hormonlarında gayet iyi ve evet cidden cahillik mutlulukmuş bunu anladım ben de

ay canım eşin de istiyo senin baya ya ay hadi bakalımmm bata kaç kaldı ne zaman test yapcan bi farklılık hissedersen paylaş bizle de :)
O çok istiyor kuzu zaten istemese heralde bu Ovülasyonlara falan sesini çıkarırdı yazık ne desem tamam diyor. Kuzum şuan sadece beyaz ve yapışkan akıntı var başka bişi yok değişik batı beklerim heralde çok bariz belirtim olursa belki 1 2 gün öncesi test yaparım duruma göre

Direncin düşmüş ya en önemlisi oydu kuzu diğer hormonlarında gayet iyi ve evet cidden cahillik mutlulukmuş bunu anladım ben de
valla ya bi de burda bişiy öğreniyom hemen onlara soruyom nerden duydun sen diyolar bi arkadaşın başına gelmiş diyorum atarlar beni yakında whatsapp grubundan

kızlar yumurtlaama göremiyorum ya bu testleri yeni aldım ben bozuk değildir değil mi ya şimdi aklıma geldi ahahha benim yumurtlalara leke sürdüremem testler bozukkk kızlar :)
Sana tavsiyem bu bizim hassas testlerden al kuzu ben kaset testlere güvenmiyorum nedense

aynen yap canım bence bazen erken öğrenmek iyi düşük önlemek adına ben öyle düşünüyorum :) ne güzel istekli olması benim eşim istemiyo bence bundan sonra topu ona atıyorum ben de ortamlarda uğraşamam :) evet hassaslardan alıyim birdahakine onlar net bariz belli :)

Benim eşim sağlıkçı olduğu için heralde umursuyor bildiği için neyin ne olduğunu bu kadar bilmiyorum ki valla erkeklere laf anlatmak çok zor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…