Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
aynen canım valla benim ailede annem iki teyzem hepsi hemşire onlara sormuyorum artık delirrtitim kadınları:) hormon sonuçlarımı atıyorum hepsi normal diyo buraya soruyorum inanmıyorum onlara ahaha . bazen de cehalet mutluluk getirir 😇 arrtık onları darlamıyorum yoksa beni çok takıyorum diye psikologa götürcekler :işsiz:
bnce hepsi testler yuzunden, gereksiz stres yaratiyor insanda, bazi doktorlar hftada 2 iliski ile bile hamile kalinabilcegini soyluyorlar aslinda ama insanin ici rahat etmiyor :)

Özellerde de yapılır ama tüp bebek doktorları infertiliteyle ilgilendikleri için konuyu daha ciddiye alıyorlar, normal kadın doğum doktorları biraz başlarından savıyor canım, kkda araştır biraz belki iyi bir doktor bulabilirsin Edirne’de
cok sagolasin canim benim yardimlarin ve destegin icin, duamlarimdasiniz, iyi geceler diliyorum

bnce hepsi testler yuzunden, gereksiz stres yaratiyor insanda, bazi doktorlar hftada 2 iliski ile bile hamile kalinabilcegini soyluyorlar aslinda ama insanin ici rahat etmiyor :)
aynen canım bi de ben zaten yapı gereği de azcık terelelliyim tabiri caizse ondan hemen panik yaparım falan :)

Bende kist olmuş canım bu ay zaten ovulasyon testlerinde de silik hep geçen ay da böyle olmuştu, o zaman senin çatlama olmuş, inşallah tutmuştur değerlendirebildiysen 😍

Eşi kaynaklı yani canım, sana kesinlikle hamile kalacaksın hiçbir problemin yoktur diyemem ama istatistiksel olarak 1 yıl sonunda çiftlerin %85i bebek sahibi oluyor, yani bir sorun olması düşük ihtimal, bence şimdiden kendini yorma
Canim sanirim bu aksam catlama oluyor kasiklarim ve belim cok cok agriyor

X