Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kışkış kistler kışkış 😂
Bende şimdi doktorumdan çıktım tüp bebeğe ikna edemedim 😂 herşeyin çok güzel tamamen psikolojik dedi beyinden salgılanan hormonlarını etkiliyorsun dedi klomeni yapıştırdı 😂
Benim eşim de psikoloğa gidelim biraz rahatlasan her şey hallolcak diyor aslında rahatım ama bilinçaltım çöplük gibi sanırım benim ya şimdide gen testine taktım Dr kesin gerek yok dicek eşim yalan söylememe izin vermicek falaaan filaaan bakalım yarın ne olacak Dr odasında 😬

Yok canım kiste öyle olmuyor çok büyük pıhtı şeklin de atıyor ben çok yaşadım onu senin reglin in yoğunluğu nasıl her zaman ki yoğunluğunda mı ağrı sızı var mı daha önceki reglilerinden farklı bişey var mı başka
Canım bende de bu ay kist çıktı benimde kanamalarım ara ara siyah pıhtı şeklinde geliyordu büyükte değildi pıhtılar küçük küçük şeklinde geliyordu İnşAllah kist atılmıştır yaa hamile kalmak istiyorum artık

Benim eşim de psikoloğa gidelim biraz rahatlasan her şey hallolcak diyor aslında rahatım ama bilinçaltım çöplük gibi sanırım benim ya şimdide gen testine taktım Dr kesin gerek yok dicek eşim yalan söylememe izin vermicek falaaan filaaan bakalım yarın ne olacak Dr odasında 😬
Aslında gerçekten psikolojik ya
Hormon merkezi beynimiz sanırım gerçekten kafamızdan çıkarıp akışına bıraksak kesin olacak
Benimde beynim hep çocukta 🤦‍♀️

Ay benim de kist oldu o zaman 😩 e öyleyse ilaç verirmi Dr?
Doğum kontrol hapı kullanınca geçiyormuş demişti doktorum ama hamile kalmak istediğimi bildiği için vermemişti adet sonrası tekrar kontrole çağırdı adetle atılıp atılmadığına bakcak. Ben atılmıştır diye ümit ediyorum İnşAllah öyle de çıkar

Doğum kontrol hapı kullanınca geçiyormuş demişti doktorum ama hamile kalmak istediğimi bildiği için vermemişti adet sonrası tekrar kontrole çağırdı adetle atılıp atılmadığına bakcak. Ben atılmıştır diye ümit ediyorum İnşAllah öyle de çıkar
Eğer benim de olduysa cumartesi tekrar giderim kontrole 😕

1 hafta kala başlarmı normalde adet belırtın. benım adet belırtım bıgun once yada aynı gun cıktıgı ıcın şişkinlik dısında şuan bişe anlayamıyorum. diz baldır ağrısı var bugunde bende sızım sızım sızlıyor
Yokk kuzu akıntıdan ve kaşlarım bıyıklarım çıkmasından başka belirtim olmaz aslında

@Uzaygemisi35 eşim sormuş şimdi bi 3 lü test varmış bi 6 lı 3 lü olan 500 tl 6 lı olan 800 tl imiş ama içeriğini bilmiyorum hangi genlere bakılıyor, onu sormam lazım gidince
Benden de 6’lı istedi benim gittiğim hastane de 4 lü varmış 1300₺ imiş biz de 6 lı test yapan yer arıyoruz Avrupa yakasında

Canım bende de bu ay kist çıktı benimde kanamalarım ara ara siyah pıhtı şeklinde geliyordu büyükte değildi pıhtılar küçük küçük şeklinde geliyordu İnşAllah kist atılmıştır yaa hamile kalmak istiyorum artık
Benim çok fazla kistim oluyor klomen ve iğne kullandığım da da çatlamayı kiste döndüğü oldu hiç koyu renk olmadı kanamalarım normal adet renginde ama büyük büyük parçalar atıyordum her bünye bir değil işte ama minseo minseo senin kist olduğunu düşünmüyorum kist olsaydı gecikme vs olurdu günü gününe oldun sen bu ay ilaçlardan dolayı olmuş olabilir estrofem kullanmıştın dimi o yüzden olabilir

Benim çok fazla kistim oluyor klomen ve iğne kullandığım da da çatlamayı kiste döndüğü oldu hiç koyu renk olmadı kanamalarım normal adet renginde ama büyük büyük parçalar atıyordum her bünye bir değil işte ama minseo minseo senin kist olduğunu düşünmüyorum kist olsaydı gecikme vs olurdu günü gününe oldun sen bu ay ilaçlardan dolayı olmuş olabilir estrofem kullanmıştın dimi o yüzden olabilir
Evet canım estrofem içtim 8 adet olabilir bakalım yarın Dr ne dicek heyecanlıyım

minseo minseo benide eklermisinizz :KK68: bat 21 aralıktı bugün 2.gün gecikme günüm test yaptım negatif çıktı ama hayırlısı bakalım :KK200: (yaklaşık 3 aydır düşünüyoruz bebiş)​

Aynen dediginiz gibi herkeste aynı belirtiler olmuyor ama benimde adetim tam bekledigim günde oldu 🙄

X