Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kızlar benim reglim ara ara siyaha yakın ara ara kırmızı pıhtılı geliyor sizce kist olmuş olabilir mi ? M minik mucize92 pcoscuk @evrem92
Yok canım kiste öyle olmuyor çok büyük pıhtı şeklin de atıyor ben çok yaşadım onu senin reglin in yoğunluğu nasıl her zaman ki yoğunluğunda mı ağrı sızı var mı daha önceki reglilerinden farklı bişey var mı başka

Yok canım ağrı falan yokta normalde bugün yoğun olurdu ama dün akşam baya geldi kanama heralde ondan bugün daha normal düzeyde

Kızlar amh değerimde 2,39 çıkmış bilen var mı aranızda
Gayet iyi canım 28 yaşındaymışsım ben 29um 1.38 çıktı benimki biraz düşük ama doktor 1in altı sıkıntılı dedi. Senin iyi gayet.
Yok bebek dusunurken kullanmadim cnm bebekten once vajinusmus zamani yaklasik 1 sene onceydi baslamistim kullanmaya kullanmayalida 6 ay oldu ama aklima takılıyo işte acaba zarar verdimi diye insan caresiz kalinca her ihtimali dusunuyo
Yok sorun olacağını hiç sanmıyorum onla ilgisi yoktur
Ay hadi İnşallah güzel şeylere vesile olsun herhangi bir şey kullandın mı bu ay ilaç falan?
28 yaşındayım canım diğer değerlerimde iyi çıktı
Şuan doktoruma gidiyorum oda bakacak 1 de randevumuz
Hadi hayırlı haberler inşallah
Film çektirdik yolları da açtık daha ne isterler bilmem
Aynen ya yollar açık artık gelin bir ikna edemediniz bizim yumurtaları
U Uzaygemisi35 eşim sormuş şimdi bi 3 lü test varmış bi 6 lı 3 lü olan 500 tl 6 lı olan 800 tl imiş ama içeriğini bilmiyorum hangi genlere bakılıyor, onu sormam lazım gidince
Canım aynen içeriğini öğren. O dediklerim kritik özellikle mthfr olanlar içinde yoksa onların düşükle ilgisi olduğunu okumuştum hep. Doktor muhtemelen yapmayalım diyecek. Dış laba gönderiyosa eşinin hastanesini diğerlerini de orada yaptır kurtul bence hepsini
Hayret bir şey ya insanlara doğru düzgün hizmet vermeleri gerekiyor e nabıza bir baksana canım hatta bana kalırsa şikayet hattu var sonucumu alamadım diye söyle e nabıza koymazlarsa.. dış gebelik de olsa beta HCG yükseliyor ilk başta hamilelikten pek bir farkı yok sonra sağlıklı yükselmiyor yükselse de kese rahimde görünmüyor
Moralini bozma canım ama gerçekten ben de çok kızdım bunlara insana kal geliyor öyle ilgisiz davrandıkları da. Hastane varsa oraya mı gitsen acaba özel ya da devler acil falan ?
kızlar benim reglim ara ara siyaha yakın ara ara kırmızı pıhtılı geliyor sizce kist olmuş olabilir mi ? M minik mucize92 pcoscuk @evrem92
Canım bence onla alakası yok

ya şimdi bişe dicem ama off yemeğe c ıktım ben gene yedim aşağı ıncektım bızım ablalar var atolyede çalışan. onlarla konusuyoduk. neden senın yuzun sarı dedı biri. dedım makyaj yapmıorum dıyedır. yok dedı senın yuzun ekşimiş siman değişti hamılemısın sen dedı. dedım haydaa dun baska bırı bugun sen dedım hayırlısı ınsllah sevındımde cunku hıc cocuk muhabbetı gecırmedıgımız ınsanlar yanı bıde cocuklu ınsanlar felan ınsallahh bılmıslerdır yarabbım

Kızlar çok önceden tanıdığım bir arkadaşım var iSsra kendisi bir çok badire atlattı, umudunu hiç yitirmedi ve 1 ay önce bebeğini kucağına aldı. Ben kendisinden rica ettim yaşadıklarını bizimle paylaşmasını ki hepimize umut olsun diye, sağolsun kabul etti kendisi müsait olduğunda bizimle hikayesini paylaşacak

Senin şu bi yazında herkes toptan cevap vermene hastayım

Hadi güzel sonuçlar gelsin inşallah. Bir şey varsa da bilinsin ona göre önlem alınır hiç değilse. Hayırlısı neyse o olsun
Aynen canm, doktor ıstemedı, ama aynı seylerı yasamaktan korkuyorum dedım, ben fazla duygusalım o da farkında yalvar yakar 9.haftaya kadar beklettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…