Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Anladım canım hep de ileri kayıpların olmuş kıyamam. İnşallah bundan sonra gerçekten sağlıkla ilerlesin çok zor bir durum ne desem boş 😔 tıbbın ilerlediği kadarıyla bir sebep bulamadılar muhtemelen ama ben o ilaçların faydalı olacağını düşünüyorum inşallah. Sağlıkla gelsin artık zamanını kendileri belirliyor bu bebişler🙄
2. Gebeliğimde kan sulandırıcı kullandırmak istedi doktor ama kanamayla gittim diye hastaneye kullandıramadı 😔bir sürü şey yani kuzum 😔 tez vakitte hepimize sağlıkla gelsinler İnşaAllah kuzum 🤲😔

IMG_20201222_100856.jpg

2. Gebeliğimde kan sulandırıcı kullandırmak istedi doktor ama kanamayla gittim diye hastaneye kullandıramadı 😔bir sürü şey yani kuzum 😔 tez vakitte hepimize sağlıkla gelsinler İnşaAllah kuzum 🤲😔
Evet iki ucu sıkıntılı kan sulandırıcıların maalesef ama clexan oksapar gibi iğneler pıhtı varsa onu çözüyor diye biliyorum ben doğrudan tüm kanı sulandırmıyor yani aspirin coumadin gibi. Tabi gebelikte kanama da riskli olduğu için zor kararlar yine de 😔 inşallah hayırlısıyla ya gerçekten çok üzgünüm az önce de başka bir topikte okuduğum durumdan çok etkilendim gerçekten her aşaması riskli ve stresli bir süreç gebelik ve doğum 😔😔 kimseye acılar yaşatmasın bu konuda inşallah 😔

Evet iki ucu sıkıntılı kan sulandırıcıların maalesef ama clexan oksapar gibi iğneler pıhtı varsa onu çözüyor diye biliyorum ben doğrudan tüm kanı sulandırmıyor yani aspirin coumadin gibi. Tabi gebelikte kanama da riskli olduğu için zor kararlar yine de 😔 inşallah hayırlısıyla ya gerçekten çok üzgünüm az önce de başka bir topikte okuduğum durumdan çok etkilendim gerçekten her aşaması riskli ve stresli bir süreç gebelik ve doğum 😔😔 kimseye acılar yaşatmasın bu konuda inşallah 😔
şu pıhtılaşme mevzusu beni de çok geriyor, yarın dr a soracağım ben de asprin içsem sıkıntı olur mu diye

şu pıhtılaşme mevzusu beni de çok geriyor, yarın dr a soracağım ben de asprin içsem sıkıntı olur mu diye
Sor canım ben annemde olduğu için bu konuda baya bilgiyim maalesef 😔 ama Dr gerek duymaz bence sana pıhtılaşma faktörlerine genetik olarak bakmaya. Coraspin içebilirsin diyebilir ama belki çünkü rahim kanlanmasını artırdığı için de olasılık artırabiliyormuş diye okumuştum ne kadar doğru bilemem

ben eşime beni çalkala desem üstümden kapıyı kitleyip manisa ruh ve sinir hastalıklarına beni ihbar eder :KK70:
Ben ateş ölçer almaya gidelim dedimde akşam gene ne okudun biyerde Allah aşkına diyor 😂😂😂😂 ama sağolsun ilişki sonrası kalça altına koyduğum yastığı hemen koşa koşa getiriyor😂😂

Ben ateş ölçer almaya gidelim dedimde akşam gene ne okudun biyerde Allah aşkına diyor 😂😂😂😂 ama sağolsun ilişki sonrası kalça altına koyduğum yastığı hemen koşa koşa getiriyor😂😂
Hahaha evet valla onlar da haklı ben de sürekli bir şeyler öğrenip söylüyorum 🙈 valla o belki etkili olabilir doktor demişti bi on on beş dk beş altına yastık koyup kalabilirsin falan diye ama bana yine de zor geliyor valla 🙈

Sor canım ben annemde olduğu için bu konuda baya bilgiyim maalesef 😔 ama Dr gerek duymaz bence sana pıhtılaşma faktörlerine genetik olarak bakmaya. Coraspin içebilirsin diyebilir ama belki çünkü rahim kanlanmasını artırdığı için de olasılık artırabiliyormuş diye okumuştum ne kadar doğru bilemem
Ben de rahime kan akışını hızlandırdığı için faydalı olduğunu okumuştum canım
vefakar türk erkekleri hizmette sınır tanımıyor :KK70:
Hahahah bana artık yastık koyma falan da çok saçma geliyor yapmıyorum hiçbirini yani çok da mantıklı değil gibi ama işte insan umut edince yapıyor her şeyi 🙈
ben de valla sadece uzanıyorum başka yaptığım bişi yok :KK70:
pıhtılasma testı yaptır once
canım bu testi hastanelerde yapıyolar mı ? kimi diyor üniversite hastası yapıyor vs. ama şuan üniversite hastaneleri pandemiden dolayı acil durumlar harici bakmıyor burda acaba özelde yapıyolar mıdır ?

X