Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Belırtılerın neler
Kızlar belirti olarak son kaç gündür adet olacağım gibi ağrı var tuvalete gidiyorum hatta akıntı geliyor sanki adet olacakmışım gibi şeffaf akıntı oluyor üç gündür sürekli çişim geliyor. Ve yüzüm minik minik sivilceler bastı ve 3 gündür midemden yukarı doğru acı su geliyor gegirme gibi ama bulantı gibi değil bu sabah baş ağrısı oldu

Kızlar belirti olarak son kaç gündür adet olacağım gibi ağrı var tuvalete gidiyorum hatta akıntı geliyor sanki adet olacakmışım gibi şeffaf akıntı oluyor üç gündür sürekli çişim geliyor. Ve yüzüm minik minik sivilceler bastı ve 3 gündür midemden yukarı doğru acı su geliyor gegirme gibi ama bulantı gibi değil bu sabah baş ağrısı oldu
Benımde 3 gün var regle ama sarı akıntım vardı uc dört gundur bugün kahverengi geldi gazım var benım de sureklı adet oluyormusum gibi his oluyor sancı gıryor ara ara

Taşıyıcı genetik bi hastalık var mı canım sen de ya da eşinde? O da düşükler sebep olabiliyormuş
Yaptırdığımız testlerde birşey çıkmadı kuzum yarın tekrarlıcak eşimde genetik testleri bende doktoruma giricem o arada kontrole bu söylediğini sorarım doktora kuzum ama alacağım cevabı biliyorum 😂 evraklarıma bakacak genetik sonuçlarımı tekrar inceleyecek hayır birşeyin yok sağlıklı gebelik değildi büyük ihtimal diyecek 😂

Bugün ki testim iğneden mi böyle oldu acaba

Eklentiler

• CC06CA9E-EDF7-49D3-8B29-68083CB3E983.jpeg
    CC06CA9E-EDF7-49D3-8B29-68083CB3E983.jpeg
    146,2 KB · Görüntüleme: 29
Kizceler yazdıklarınızı okuyorum yarım saattir 😂 söylediklerinizin noktasına kadar katılıyorum. Bence ne yapacağını şaşırmış doktorunda öyle şu saatte vur diyeceğini zannetmiyorum bence o erkenden vurmak istedi ve kafasına göre vurdu kontrolü de olunca doktor demiştir yumurtan daha buyumemis diye bence kendisine göre dogru aslında yanlış şeyler yapıyor 😏
Birde başka topikte bir ayda 2 defa mı vuracaksın diye sormuş biri bişey olmaz ilki zaten işe yaramıyor demiş 🤷‍♂️

Kuzum rahim filmim de çok iyi çıktı
Pıhtılaşmaya gelince ölen bebeklerime ve banada genetik testler yapıldı eşime dahi yapıldı yine birşey çıkmadı

Yaptırdığımız testlerde birşey çıkmadı kuzum yarın tekrarlıcak eşimde genetik testleri bende doktoruma giricem o arada kontrole bu söylediğini sorarım doktora kuzum ama alacağım cevabı biliyorum 😂 evraklarıma bakacak genetik sonuçlarımı tekrar inceleyecek hayır birşeyin yok sağlıklı gebelik değildi büyük ihtimal diyecek 😂
Canım ne testler yaptı hatırlıyor musun? minseo minseo dediği gibi genetik bir rahatsızlık varsa o da olabilir. Gerçekten hiçbir sebep olmasa da düşük de olabiliyor işte inşallah son olsun yaşadıkların😔
Kan sulandırıcı iğne sayesnde çoğu gebelik sağlıklı doğumla sonuçlanıyor bildiğim kadarıyla inşallah baştan önlem alındığı için bu kez sıkıntısız olur canım

Canım korkma İnşaAllah, bende önceki cumartesi şüphelenip test yaptım silik çıkmıştı pazartesi bat günümdü tekrar yaptım ve kırmızı çıktı çarşamba tekrar yaptım bu sefer daha da kırmızı çıktı. Evimiz sağlık ocağına çok uzak evde de oğlum var diye gidemedim kan vermeye, doktorumdan da ancak çarşambaya randevu aldım çarşamba gideceğim. Benimde hala sanki regl olacakmış gibi sırt ağrım var ama bugün tam üzerinden bir hafta geçti. Yani eğer kimyasal olsaydı hem testim koyulaşmazdı hemde regl olmuş olurdum. Ama inan hala reglmi oldum acaba diye gidip gidip bakıyorum 🤷‍♀️

Bende leke olmadı , sadece akıntı şeffaf yani gegirme oluyor bende midemden geliyor
Benımde 3 gün var regle ama sarı akıntım vardı uc dört gundur bugün kahverengi geldi gazım var benım de sureklı adet oluyormusum gibi his oluyor sancı gıryor ara ara
nde

Canım korkma İnşaAllah, bende önceki cumartesi şüphelenip test yaptım silik çıkmıştı pazartesi bat günümdü tekrar yaptım ve kırmızı çıktı çarşamba tekrar yaptım bu sefer daha da kırmızı çıktı. Evimiz sağlık ocağına çok uzak evde de oğlum var diye gidemedim kan vermeye, doktorumdan da ancak çarşambaya randevu aldım çarşamba gideceğim. Benimde hala sanki regl olacakmış gibi sırt ağrım var ama bugün tam üzerinden bir hafta geçti. Yani eğer kimyasal olsaydı hem testim koyulaşmazdı hemde regl olmuş olurdum. Ama inan hala reglmi oldum acaba diye gidip gidip bakıyorum 🤷‍♀️
Çok ağrım var kasıklarımda ve bende sanki adet olacakmışım gibi tuvalwte gidiyorum akıntı geliyor. Korkuyorum hiç bilmediğim için başım çatlıyor ayrıca ❤😭

Çok ağrım var kasıklarımda ve bende sanki adet olacakmışım gibi tuvalwte gidiyorum akıntı geliyor. Korkuyorum hiç bilmediğim için başım çatlıyor ayrıca ❤😭
Korkma İnşaAllah canım, bir sıkıntı Yoksa seninledir muhakkak bebeğin, sen yarın kan testi versen? İçin rahatlardı,

evet bugun yapıldı o zaman etkısı gecene kadar böyle mı olacak bosuna yapmayım o zaman daha
İğneden sonra ben ovulasyon testi yapmıyorum zaten takibi yapılıp çatlaması için iğne yapıldığı için doktorum çağırıp bakıyor çünkü çatlamış mı diye, 2gün arayla gebelik testi yapıyorum iğnenin etkisi ne zaman geçecek görebilmek için
Anlıcağını sanmıyorum 😂
Valla doktoruna da böyleyse bilemiycem😩

X