Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Amin canım . Bende doktor araştırmasına başladım . 2 doktor var aklımda . Yarın şu kan sonuçlarım güzel çıkarsa inş ikisinede gideceğim . Sonra hangisine kendmi yakın hissedersem onunla devam edeceğim . Sen gece yine kontrol et . Bazen gece de çıkabiliyormuş sonuçlar .
Edeceğim bakalım hüsran olmaz inşallah

Benim sebebim pcos ama klomen iğne kullanıyorum işte daha ne anlamıyorum artık yani stresten olmuyor diyorum yumurta var kaliteli çatlıyor ama döllenemiyor çıldıriciğim yaaani 😁
çıldırmakta üstüme kımse olmaz. hamılelıkte genellıkle göğüs hassasiyetı olur dıye akşam göğüslerime acısanıza biraz yaa dıye konusuoyodum :KK70: :KK70:

Biliyosun sadece konuşur insanlar.. Annesi bile o kadar hakaret ediyor bana, al bak o zaman diyorum. Ben ne anlarım çocuk bakmaktan. Annemden annelik mi gördüm ki ben çocuğuma annelik yapıcam diyor 😁 tam trajikomik. Bari annelik yapana saygı duy dimi? O da yok.. Huzursuz edecekler ya işte nasıl edecekler. İnsanlar kötü, gerçekten.. Neyse içim daraldı bak yine kapatalım en iyisi. Hepimiz için en güzelini, en hayırlısını diliyorum. Allahım hakedene versin 🙏
Böyleleri anne oluyor ya ne diyim 🤦🏻‍♀️
🤣🤣🤣 Ben doğmamış hatta var olmayan bebeğime alışveriş yapıyorum kimse beni geçemez 🤣🤣
İnanmak başarmanın yarısıdır 😂😂😂

çıldırmakta üstüme kımse olmaz. hamılelıkte genellıkle göğüs hassasiyetı olur dıye akşam göğüslerime acısanıza biraz yaa dıye konusuoyodum :KK70: :KK70:
Benim göğüsler yan taraflardan hassaslaşmaya başladı ama benim yumurtlamadan 4 5 gün sonra hep hassaslaşmaya başlar yine aynısı oldu.. bende niye hassaslaştı diye üzülüyorum çünkü her böyle olduğunda adet oluyorum 😞

Benim göğüsler yan taraflardan hassaslaşmaya başladı ama benim yumurtlamadan 4 5 gün sonra hep hassaslaşmaya başlar yine aynısı oldu.. bende niye hassaslaştı diye üzülüyorum çünkü her böyle olduğunda adet oluyorum 😞
belli olmaz ki ama hıc belırtıde olabılır olumsuz dusunme

Hem ne stres... Meyve sebzelerin adını bile bilmeyen, tuvaletini bile öğrenmemiş, 2.sınıfta hala okumayı bile bilmeyen bi çocuk ve ben kendi çocuğumu bi tarafa bırakıp bütün enerjimi, sabrımı, şefkatimi bu çocuğa veriyorum. Yine de Allah razı olsun demek yerine sürekli üvey anne muamelesi yapıyorlar. Ömrüm boyunca da amuda kalksam da yaranamayacağımı biliyorum. Eşimin ailesiyle görüşmüyoruz o yüzden. Bir yandan da çocuğun cahil annesiyle mücadele ediyorum. Kaç cephede savaşıyorum belli değil ☺️ Düşünmüyor değilim belki de bu kadar stresten olmuyor çocuğumuz. Hayırlısını versin allahım hepimize 🙏
ah ne kadar iyi
kalplisin canım 🌸 allahım da görüyordur eminim bunları . sen boşver insanlr ne derlerse desinler sen kendini biliyosun eşin seni biliyor. ama sabrına ve sana suan saygım sonsuz inan yaptığın kolay bişey değil hele bir de kendin gebe kalmaya çalışırken. allahımm yardımcın olsun 🌸

Sadece annem babam biliyor canım annem benim sesimden anlıyor herşeyi anlatmak zorunda kaldım çok üzülüyordu şimdi daha çok üzülüyor nasıl daha önce farkedemedik diye kendi kendini yiyip bitiriyor ben pcoslu olduğumu 3 sene önce öğrendim daha önce çok gittim doktorlara hiçbir problem yoktu annem bu yüzden çok üzülüyor inşallah bian önce gebe kalırım da oda mutlu olur ailem hep destekçi Allah razı olsun onlardan☺️
Rabbim nasip etsn en kisa zamanda kuzum Pco demek cocugun olmicak anlamina gelmiyorki olacak insallah yeni yil hepimize yen8 yollar cizecek insallah hayirlisii ile

bence asıl sen o çocuğa annelik yaptığın için Allah sana mükafatını çok güzel şekilde verecek.
Ben Allah rızası için yapıyorum zaten kuzum, hayata güzel bir çocuk kazandırabilirsem ne mutlu.. Yapamazsam da elimden geleni yaptım diyebilmek yeter bana. Sağolasın 🙏

ya bişe dicem şirkette yemeğe çıktım demin, yemekçi abla yanıma geldi konusuyoduk senın suratın neden bole çillendi gebemisin sen dedi :KK70: normalde de kımse cocuk ıstedıgımı felan bılmez. dedım bılmem :KK70: bıraz sıvılcelendı suratım ama ara ara oluyo zatr,en o . baktım ben bıse goremedım ama yaşlı kadın inş doğru diyordurr yarabbimm :KK70::KK70: artık bıkac gun suratımı ıncelerim aynada :KK70:

ya bişe dicem şirkette yemeğe çıktım demin, yemekçi abla yanıma geldi konusuyoduk senın suratın neden bole çillendi gebemisin sen dedi :KK70: normalde de kımse cocuk ıstedıgımı felan bılmez. dedım bılmem :KK70: bıraz sıvılcelendı suratım ama ara ara oluyo zatr,en o . baktım ben bıse goremedım ama yaşlı kadın inş doğru diyordurr yarabbimm :KK70::KK70: artık bıkac gun suratımı ıncelerim aynada :KK70:
Hahaha bazen böyle yaşlı teyzeler hissediyor gerçekten yüzüne bakınca bile anlıyor diyorlar 😱 ay çok heyecanlı hadi inşallah eğer tutarsa teyzeye biz de bi gözükelim 🤣🤣

Bizim çaycı abla da her ay bana sen gebe misin yoksa diye soruyor 😂😂😂 sormadığı ay kesin hamile kalcam :KK70:

X