Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aynen canım aynen bu ay senin kaçıncı tedavi oldu 2 mi 3 mü?
Benim 2 defa letu artı ovitrelleydi 3. Ye yine başladık ama yumurta kontorolde büyümedi doktor gün verdi gel dedi ovülasyonla takip ettim baktım yeterli koyulaşma yok tedaviyi yarım bıraktım gitmedim.. daha sonra doktorum rahim filmi çekti işte

Benim 2 defa letu artı ovitrelleydi 3. Ye yine başladık ama yumurta kontorolde büyümedi doktor gün verdi gel dedi ovülasyonla takip ettim baktım yeterli koyulaşma yok tedaviyi yarım bıraktım gitmedim.. daha sonra doktorum rahim filmi çekti işte
Anladım canım bu ay bişi almadın o zaman

Canım sen hiç tedavi uygulamadın diye hatırlıyorum benim de aynı durumlarım var biliyorsun 2 sene doldu geçiyor hatta benim de iki kere klomen iğne denedim 3.deneyeceğim ben. Sen bence klomen ve iğne dene önce işe yarayacağını düşünüyorum
aynen canım denemedim aslında bu mart nisan ayına kadar da olursa olur kafasındaydım doktora bile gitmedim. zaten pko olduğumu biliyordum. bu ay ben de adım atmak istiyorum ama rahim filmi ve sperm testlerni de tamamlayıp sonra tedaviye başlamak istiyorum tabiki doktor nasıl uygun görür bilmem. insalşah onlarda bir sorun çıkmaz da bi
yerden bir şekilde başlamayı istiyorum :)

sen rahim filmi falan çekilip mi başladın canım kullanmaya ? ben ters rahimliyim bir de o yüzden film çekilmek isityırum bir an önce

Canlar bir sorum olacak yine. Bugün akintim ayni yumurtanin beyazui gibi cok daha fazla ve sünen cinsten yumurtlama olmusmu oluyor yoksa olack anlaminami geliyor ? Bugünü degerlendirdik iki gün öncesinide yarnida degerlendirsekmi

zaten yılaardır olmaması bile bir sorun değil mi aslında ? ben sebepsiz infertitiletinin de bir sebebi
olduğunu ve tıp tarafından henüz adının konamadığını düşünüyorum canm
Haklisin canm ya oda dogru
Valla hepimiz icin dua ediyorum olacak insallah rabbim nasip etsin hepimizede.

Maşallah canım iyi değerlendirmişsiniz 🙈 ben de 15 16 17 pik gördüm en koyusu 16ydı. 13 16 17 oldu bakalım tutarsa artık kısmet gerçekten 🤷

Hahaha evet doğru ben de bir kere öyle olmuştum o da değişik bir his 🙈 güzel haberler gelsin biz silik çizgileri her daim yorumlamaya hazırız 🙈
benim de 16 yumurtlama 17 çatlamaydı bir tek 18 ini değerlendirdim..benim tabiki ümidim yok hiç ama sizlerle heyecanla beklicem canlar 🌸

Yok bebişim üzülmüyorum, nasibimizde ne zaman yazılıysa o zaman olacak ben elimden geleni yapıyorum sonuçta yapmadan beklesem olmasa o zaman üzülürüm ama elimden geleni yapıyorum hem ben hem eşim
Rabbim dogru zamanda verecek eminim canm herseyin vakti var. Bu arada yas kac kuzum?

Bugün yaptığım ovülasyon testim daha var galiba yine olmamış mı

Eklentiler

• 810A2FF8-E0F8-4269-BB75-AA41C8300287.jpeg
    810A2FF8-E0F8-4269-BB75-AA41C8300287.jpeg
    131,9 KB · Görüntüleme: 30
Canlar bir sorum olacak yine. Bugün akintim ayni yumurtanin beyazui gibi cok daha fazla ve sünen cinsten yumurtlama olmusmu oluyor yoksa olack anlaminami geliyor ? Bugünü degerlendirdik iki gün öncesinide yarnida degerlendirsekmi
ovülasyon kullanıyor musun? benim bazı aylar gelen akıntıdan iki gün sonra pik oluyor bazı aylar da akıntının geldiği gün pik oluyor değişiyor. gün aşırı değerlendirebiliyorsanız devam bence :)

Canımm benım testim deil, arkadas yumurtlama donemindeymıs bugun catlatma ignesi vurulmus, yumurtalar büyürken gebelik var sanmıs 😂 bugun acıkladı durumu 😂😂😂

Ben de anlamadım gitti kaç gündür her yerde paylaşıp duruyor ben çizgi görmedim ama adet günüm bugündü demiş sonra da yumurtlama zamanıymış anlamadım ki 🙈

Valla bendende okadar kuzum iğne vurulacaksa neden gebelik testi yapar ki insan 😂

Bende günlerdir her yerde bu arkadaşın testlerini gördüm, hiç çatlama iğnesi yada yumurta geliştirici haplardan bahsetmemişti :KK48: bugün bunu öğrenince bende çok şaşırdım. Umudun böylesinide hep beraber deneyimlemiş olduk😁 inşallah tedavisi sonuç verirde hamile kalır🙏

minseo minseo Canım üzüldüm ya takip ediyordum çok katılamadan burda güzel haberler alırız sanmıştım ben inanıyorum senin 1 yılın dolmadan hamile kalacaksın, bu arada benim adet tarihimi sana zahmet değiştirir misin, 30 aralık olarak,

Bende günlerdir her yerde bu arkadaşın testlerini gördüm, hiç çatlama iğnesi yada yumurta geliştirici haplardan bahsetmemişti :KK48: bugün bunu öğrenince bende çok şaşırdım. Umudun böylesinide hep beraber deneyimlemiş olduk😁 inşallah tedavisi sonuç verirde hamile kalır🙏

Böyle insanların sonuç pozitif oluyor genelde hep şanslı oluyorlar biz gibi her şeyi bilip kafaya takanların olmuyor

X