Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım çok üzüldüm kedinin nesi var ? Benim de kedim var Allah basıma göstermesin bişeyini çok seviyorum çocuğum gibi aynı o yüzden etkilendim merak ettim

Canım neden istemiyorsun hamile kalsan kaç kere muayne olacaksın sağlığın önemli bence böyle kesin hükümlü olma
Daha öncesinde ben vijinismustum canim onu zor astım o yuzden istemiyorum simdi bu alt batın mr da alttan mi oluyor yanı

Anladım canım umarım çabucak iyileşir, psikolojik olarak iyi değilsen zaten ilişki olması falan çok mümkün olmuyor pik birkaç güne olabilir o zaman oraya takılma bence döngün belli değil çünkü. Eğer keyfin yerinde olursa değerlendirirsin şimdiden stres olma

Daha öncesinde ben vijinismustum canim onu zor astım o yuzden istemiyorum simdi bu alt batın mr da alttan mi oluyor yanı
Hayir bu rontgen gibi disardan cekilen birsey sadece biraz daha uzun suruyor, orasıyla ilgisi yok ilacı da damardan verecekler

Canım çok üzüldüm kedinin nesi var ? Benim de kedim var Allah basıma göstermesin bişeyini çok seviyorum çocuğum gibi aynı o yüzden etkilendim merak ettim
Kronik bi oksurugu var ve istahsiz ama ciger sesi rontgeni tahlileri normal teshis koyamadilar, 8 yasinda kalbinde bi sorun olabilirmis onun icin de istanbula gitmemiz lazim biraz takip edelim dedi vet, eger devam ederse veya sklasirsa hastaneye goturecegim belirsizlik cok kotu ve boyle onun keyifsiz istahsiz gordukce canim o kdr skliyorki caresiz kalmak vs cok kotu hissettiriyor dikkat et sen de kedine canim ve saglikli gunlerinde bol bol oynayin, kedim surekli uyukluyor bnm bu ara

aynen canim da kafam o kdr dolu ki bi yandan o kdr cok istyrm bebek sahibi olmayi bi yandan boyle test yapip ovulasyon kovalayip iliskiye girmek cok manasiz geliyor, her seyi bi ruhu olmali ama gunasiri iliski de beni yoruyor bi kafamda cozemedim ne en iyisi, bnm de gecen ay yumurta 26 mm demsti dr belki bnm de ksite donusmustur, catladi mi kiste mi donusup atilidi onu da blmyrm

Planlı gebelik malesef böyle canım

Öyle haklısın ki benim şuan kist var ama bazen çatlayıp hamile kalanları da okudum, en son ilişki pazar günü oldu, şimdi kendi kendime ilişki olsun her ihtimale karşı diye düşünüyorum ama biryandan da çok planlı geliyor istemiyorum o yüzden, saçma sapan bir durumdayız yani

Bende tam bir senedir istiyorum 1 çocuğum var 3 yaşında yumurta takibi ovülasyon testi herşeyi yaptım ama olmuyor maalesef adetlerim düzenli hiç şaşmaz 31 günde bir oluyorum ovülasyon günlerinden önce başlayıp bat’a 3 gün kala gün aşırı ilişkimiz oluyor ama yine boş yine boş bu arada bende de eşimde de bir sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…