Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
4 gündür aynı koyuluk ta cıkıyor, bilemedim ki, koyulasma sı gerekmez mıydı, sen yarın sabaha kan testi ver cnm uğasma bunlarla, kan en garantisi
Canm hep ayniysa gelisme yoksa ozmn kimyasal olabilir. Bendede öyle oldu gecen ay. Hic koyulasmadi silikti öyle de kayboldu gitti. 2 güne bir idrar testi yapmslsin iki koyulasma olmali normalde

Canm hep ayniysa gelisme yoksa ozmn kimyasal olabilir. Bendede öyle oldu gecen ay. Hic koyulasmadi silikti öyle de kayboldu gitti. 2 güne bir idrar testi yapmslsin iki koyulasma olmali normalde
Canımm benım testim deil, arkadas yumurtlama donemindeymıs bugun catlatma ignesi vurulmus, yumurtalar büyürken gebelik var sanmıs 😂 bugun acıkladı durumu 😂😂😂

Canımm benım testim deil, arkadas yumurtlama donemindeymıs bugun catlatma ignesi vurulmus, yumurtalar büyürken gebelik var sanmıs 😂 bugun acıkladı durumu 😂😂😂
Ben de anlamadım gitti kaç gündür her yerde paylaşıp duruyor ben çizgi görmedim ama adet günüm bugündü demiş sonra da yumurtlama zamanıymış anlamadım ki 🙈

Valla bendende okadar kuzum iğne vurulacaksa neden gebelik testi yapar ki insan 😂
Yani bilgisi olmayabilir süreçle ilgili belki ama bu şekilde tedavi de işe yaramayabilir yani adet olduysan zaten hamile değilsindir, yumurtlama günündeysen takip olduysan veya olmadıysan gebelik olmadığı da bellidir sonuçta ama adet günüm bugün demiş bence kafası karışmış 🤷 iyi niyetli düşünmek istiyorum yoksa insan kendini salak yerine konmuş gibi hissediyor 🤦 boşa gitti gebelik testleri hep

Kızçeler merhabalar mutlu hafta sonlarınız olsun gerçi bitmek üzere🙈😁ben dün akşam doktor Banu Çİftçi kadın doğum doktoru onun hiç bir sorun olmadığı halde gebe kalamama ile ilgili videosunu izledim ve bana çok iyi geldi sizlere tavsiyem bir izleyin aslında bazı şeyleri kendi kendimize yapıyoruz bu düşündüklerinizi unutacağınıza eminim bence vakit ayırın hazır karantinadayken bir izleyin derim 🤗🙋🏻‍♀️

X