Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Buna da şükür canım en azından kist vs. Yokmuş
Çok şükür kuzum elhamdulillah
Öyle aman aman yok kanama ama damla damla kırmızı geliyor sökülür yarın sanırım
Kuzum birde birşey soracağım salı günü benim kontrolüm varya özelde doktorun tekrarlamak istediği testler ne kadar tutar acaba bilginiz var mı

Hiç bilmiyorum ki kuzu özelden özele değişiyor hangi testleri isticek acaba

Hiç bilmiyorum ki kuzu özelden özele değişiyor hangi testleri isticek acaba
Bu testler kuzum yaptıralı bir sene oluyor bir sene önce herşey normal iyi çıkmıştı
Ama bir sene doluyor diye doktorum tekrarlamak istedi çünkü artık beklemek istemiyorum ocakta tam 2 sene olacak çocuk olmuyor
Aşılama yada tüp bebek ikisinden birine karar verip işlemlere başlayacağız o yüzden tekrarla bı testleri yine dedi
Salı günü kontrole gittiğimde 5.gün olmuş olacak adetimin elimde test sonuçları ile gitmek istiyorum 1 ay daha beklememek için

Eklentiler

• 9D278108-71B8-4BFD-B74C-D32F198E9CA1.jpeg
    101,2 KB · Görüntüleme: 45
Kuzu bu testlere ben 75 vermiştim yüzde elli indirimliyim eşten dolayı yani 150 tl ortalama o fiyatları alırlar bence

Daha yumurtlama yok canım devam teste yarın
Ben bi uygulama indirdim bi kaç tane daha doğrusu ordada 21 den 26 ya kadar gösteriyor ama adetim düzensiz ocakta nasıl olacak bilmiyorum bu ayda zaten tarlusalla oldum adet kafam allak bullak

Canım hastaneden hastaneye çok değişiyor. Ben bunlara 850 civarı verdim geçen. Ama içinde 230 falan Dr muayenesiydi. Amh yoktu içinde insülin ve glukoz vardı farklı olarak. Daha önce amh vardı bunlar yoktu 1200 falan vermiştim. Amh başlı başına çok pahalıydı farklı bir yerde 300 350 gibi fiyat vermişlerdi

Bn de bugun gittim dr eczaneye git al gel dedi gittim direk göbek altı son tarafa enjekte etti sadece eczanede çalışanlar şu an yapmak için uygun mu diye birbirlerine sordular saklamanin hassas oldugunu anladım tanıdığınız bir eczacı varsa sorun bnce

Kuzu o ne yaaaa hiç bu kadar pahalı duymamıştım

Kuzu o ne yaaaa hiç bu kadar pahalı duymamıştım
Valla kuzum sorma Ağustos civarı biz farklı bir dra gidip özel bir lab ve hastaneye benzer tahlilleri sordurmuştuk 1500 gibi bir fiyat vermişlerdi hatta çok pahalı diye yaptırmamıştık o nedenle iki yerden fiyat alınca mecbur yaptırdım artık. Hatta sekreter kız başka yere yaptırın istersenz çok pahalı demişti. Devlette fln doğru düzgün randevu vs olmadığı ve koronadan dolayı kalabalık olduğu için girmek istemedim mecbur yaptırdım

Off o ne yahu ben o paraya hem hormon tahlili hem hsg çekilirim

Bursa çok pahalı ya benim eşim 2 sene bursada çalıştı o da çok pahalı diyor hep hem muayne hem tahlil ücretleri izmir yine daha uygun öyle çok pahalı olan 2 3 hastane var sadece ben mesela doçente indirimsiz gitsem 140 vereceğim bence çok iyi özel muaynehanede uzman Dr lar 4500-500 liradan başlıyor. Aynı hastanede uzm Dr a gitsem 80-100 lira

Yaaa gerçekten mi o kadar pahalı mı özelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…