Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sanirim oyle. Gercekten ne hissedecegimi bilemiyorum artık. Dogal yoldan olabileceğine dair pek umudum kalmadı sanırım bakalım kısmet nasib. Yeni bat 13.01
Öyle düşünme canım daha 7 ay olmuş bak dün 12 aydır isteyen arkadaşın hamile haberini aldık 12 aya kadar doğal yolla gebe kalma oranı yüksek sıkma canını🙏

Sanirim oyle. Gercekten ne hissedecegimi bilemiyorum artık. Dogal yoldan olabileceğine dair pek umudum kalmadı sanırım bakalım kısmet nasib. Yeni bat 13.01
Testler yanıltıyor canım. Bende geçen ay erken gebelik testinde çizgiyi gördüm sonra adet oldum. Hiç hamile kalmamışta olabilirsin. Kimyasalsa bir daha ki aya hemen hamile kalman daha da yüksek

Öyle düşünme canım daha 7 ay olmuş bak dün 12 aydır isteyen arkadaşın hamile haberini aldık 12 aya kadar doğal yolla gebe kalma oranı yüksek sıkma canını🙏
Gercekten mi çok sevindim, ovulasyon testi ile takip ediyormuymus canim peki bilgin var mi ? Bazi yerlerde ovulasyon testi ile yapip 3-4 ayda sonuc alınamıyorsa doktora gidilmeli falan diye bilgiler okumuştum oyuzden endişeleniyorum ki ben bu yuzden her seyime baktirmistim sadece esim gitmedi

Gercekten mi çok sevindim, ovulasyon testi ile takip ediyormuymus canim peki bilgin var mi ? Bazi yerlerde ovulasyon testi ile yapip 3-4 ayda sonuc alınamıyorsa doktora gidilmeli falan diye bilgiler okumuştum oyuzden endişeleniyorum ki ben bu yuzden her seyime baktirmistim sadece esim gitmedi
Bu ay ilk kez klomen içmiş canım ilk sayfada soru cevap linki var bak okuyabilirsin P peygambercicegikokusu orda diğer arkadaşların da soru cevapları var kendini sıkma çok uzun süre bekleyip güzel haber alanlarla dolu burası 😍

Bu arada eşin sperm versin canım kafan rahat olur baktın 12 ay doldu hala olmuyor o zaman da sen bi rahim bilmi çekilirsin. Takip ediyoruz ama yumurtanın kalitesi hakkında bi bilgimiz olmuyor canım ne kadar yumurtlama görsekte o ay kalitesizse tutmuyor malesef

Ben hiç ovulosyon testi yapmadım canım ilk defa geçen ay doktora gittim bu ay hamile kaldım

GeminiWoman GeminiWoman canım senin önceki nickin neydi bu kızlar nerde anlıyo değiştiğini 🙈 ben burdan pek bişey anlamıyom bitek buraya giriyom sayfa yenileyip yeni sayfaları okuyom

X