Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın tatlım hayırlı bir cuma olsun hepimiz için güzel haberler almaya devam edelim bugün de 😊😊ay valla burda hamilelik haberi aldığımda cok mutlu oluyorum sanki benim olmus gibi hemen modum değişiyor 😄
Aynen ben de umudum artıyor 😍
regliye son 10 gün inş olmam :S on gün kala belırtı olurmu acaba ya bende hıcbıse yok gercı. çok ince kasık ağrım var okdr o da belkı yoruluyorum ondandır
Canım bu belirti olayı çok değişik ya kiminde hiç olmuyor kiminde 10 gün kala oluyor kiminde 4 gün kala kiminde regl günü başlıyor valla ben artık bu belirti olayından illallah ettim her ay acaba o mu bu mu demekten😂

Aynen ben de umudum artıyor 😍

Canım bu belirti olayı çok değişik ya kiminde hiç olmuyor kiminde 10 gün kala oluyor kiminde 4 gün kala kiminde regl günü başlıyor valla ben artık bu belirti olayından illallah ettim her ay acaba o mu bu mu demekten😂
aynen öyle :KK43:

Kızlar 2 3 gündür ara ara regl ağrısı oluyor ama bildiğimiz regl olacakmış gibi sonra geçiyor normalde regl öncesi benim böyle olmaz iğneden mi yoksa progestandan mı sizce? Bat pazartesi normalde benim ama iğneden sonra 14. Gün olunuyor dedi dün M Masalmina öyle olursa yarın regl olmam lazım
Kuzum benim doktorum öyle dedi 14. Gün regl olman lazım olmazsan test yaptır dedi. Tekrar test yaptın mı?

Kuzum benim doktorum öyle dedi 14. Gün regl olman lazım olmazsan test yaptır dedi. Tekrar test yaptın mı?
Hayır tatlım yapmadım test tekrar, benimki öyle bişi demedi bana bat günün regl olmazsan tekrar görüşelim dedi 14. Gün olayını bilmiyordum eğer yarın olursam randevuyu 1 gün öne çekmem lazım inşallah yer bulabilirim 😶

Çektiricem tatlım 2 aya gebelik olmazsa

Evet benim aylarca öyle oldu 😔 hiç tam koyuluk göremiyordum pempeleşip ertesi gün hemen renk açılıyordu bitkisel macun kullanmaya başladıktan sonra pik görmeye başladım ama ins direncim de düşmüştü onun da etkisi olduğunu düşünüyorum işte anca 3 aydır ben doğrudüzgün yumurtlama görüyorum diyebilirim aslında o yüzden klomene umut bağlamıştım ama olmadı malesef😶
İşte.. yumurtlama olunca lh tavan yaptığı için test kesinlikle pik yapmalı bence..nşye öyle diyorsun kuzum adet olmadıkca ümit var demek

X