Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar bişey sorucam doktor bana basit kistin var adetle atılır herkadinda olan şey dedi adet oldum adetin son günü kasigim ağrıyor acaba psikolojik olarak mı ne onerirsiniz

Ya kizlar ovulasyon testinde cizgi koyu olursa yumurtlama ya az kaldi demek oluyor degilmi ama yumurtlama olmayabilirde onun o cizgi,i öyle koyu gösterdigi halde heer ay olmayabiliyomks 30 yas üzerindeki bayanlardq

Ya kizlar ovulasyon testinde cizgi koyu olursa yumurtlama ya az kaldi demek oluyor degilmi ama yumurtlama olmayabilirde onun o cizgi,i öyle koyu gösterdigi halde heer ay olmayabiliyomks 30 yas üzerindeki bayanlardq
Bence kopkoyu pik oldumu yumurtlama oluyor.. ama bazı aylar tam pik olmuyo C ile aynı renk bile olmuyo ama sanki pike 2 gün varmış gibi bi koyulukta gidiyor testler, bence o zaman yumurtlama olmuyo Lh yükseliyo ama yeterli yumurtlama dencek boyuta gelmiyor.. ama yaşla alakası olabilir mi bilmiyorum

Kızlar bişey sorucam doktor bana basit kistin var adetle atılır herkadinda olan şey dedi adet oldum adetin son günü kasigim ağrıyor acaba psikolojik olarak mı ne onerirsiniz
Bence kötü düşünme benimde olur mesela adet bitiminde bazen ama doktor kistin var demedi hç

Bence hsg cektırın bende Hsg çektirdim en azından aklımda soru işareti kalmamıştı.çok rahat çektirdim gittiğim yerde çok iyidi.tavsıye ederim faydası olan bir işlem olduğunu düşünüyorum
Çektiricem tatlım 2 aya gebelik olmazsa
Evet benim aylarca öyle oldu hiç tam koyuluk göremiyordum pempeleşip ertesi gün hemen renk açılıyordu bitkisel macun kullanmaya başladıktan sonra pik görmeye başladım ama ins direncim de düşmüştü onun da etkisi olduğunu düşünüyorum işte anca 3 aydır ben doğrudüzgün yumurtlama görüyorum diyebilirim aslında o yüzden klomene umut bağlamıştım ama olmadı malesef

Canlarımmm, topiğin güzel hatunları, taze anneleri ve anne adayları hepinize günaydın
Günaydın tatlım hayırlı bir cuma olsun hepimiz için güzel haberler almaya devam edelim bugün de ay valla burda hamilelik haberi aldığımda cok mutlu oluyorum sanki benim olmus gibi hemen modum değişiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…