Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bence belirti arama belirti arayayim derken idrardan tut kirpigine kadar paranoya oluyor insan delirmeye ramak kala
Her insan ayni degil balım kiminde akinti sari kiminde beyaz kiminde mide bulantisi kiminde bas ağrısı say say bitmez eziyet etme kendine sadece bekle sabirla

Hahahhaha çok güldüm canım gündüz konuşmuştuk ben de bu kadar görünce çatlamış diye düşünüyorum ama tabi bilemiyorum senin daha koyudan mı bu hale geldi daha tam pik olmadı mı? Valla ben de yaşıyor mu nerde şu an diye çok merak ediyorum
Benimkiler kesin hep yanlış yola sapıyor
Hahaha valla tabela neyin yapıştıralım valla içerde neler oluyor çok merak ediyorum keşke görebilsek

Olmayinca olmuyor biz bir yildan fazladir hic korunmadk olmuyor su an da da sancim var adet olcam besbelli. Rabbim dilerse olur hakkinizda hayirlisi olsun inşallah
Amin Allah, hepimize hayırlı, sağlıklı ir şekilde evlat sahibi olmayı nasip etsin. Peki sizin bir rahatsızlığınız var mı?

Ben ilk bugün başladım böyle çıktı nasıl yorumlarsınız ikiside kırmızı olana kadar devam galiba

Eklentiler

• 8CA1B327-7BB1-490E-894A-FCD1F646380E.jpeg
    92,3 KB · Görüntüleme: 36
kuzum büyüdüğü aylar zaten farklı belirtiler oluyo vucudumda suan mesela oyle belirtiler olmadı geçen ay yumurtlama da görmedim zaten pko azdı galiba , lütfen öyle düşünme ya canım sen bildiklerini aktarıyosun :))

Bir ara bende öyleydim ya hatta fazla dillendirin. Şimdi eşim kesinlikle inanmıyor birsey söyleyince illa kıpkırmızı 2. Çizgiyi görmeden inanmıycak artık. Hala belirti arayınca çok ama işte bende 2. Çizgiyi görmeden kendime inanmayı düşünmüyorum

Kipkirmizi cikamaz silik çıksa yeterli

Kızlar ben doktorumla konuştum geç yumurtlama ve geç döllenmeye karşılık bu hafta sonu beklememi salı günü kontrole gitmemi söyledi. Salı günü rahim kalınlığına falan bakacakmış hayırlısı bakalım
Senede 2 kere falan adet gecikmesi normal kabul edilir ama muayene olmakta fayda var dedi ve salı günü saat 1 e randevu verdi
Eğer adet olursam da randevuyu iptal edip testleri tekrarlacağız adetin 3.günü

İyi yapmışsın canım biraz daha beklemek bana da mantıklı geldi

Kızlar ben bugün sağlık ocağına gitmistim rutin kontrol için. Korona atlattık da
Gitmişken beta hcg de baktirdim.
Ama ilişki üzerinden 1 hafta geçmişti çıkar mı sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…