Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yumurtlamadan üc gün öncesine kadar önemli yani oyuzden hiç belli olmaz:) once sağlık hem dediğiniz gibi.

günaydın kızlar hayırlı günleriniz hayırlı haberler alacağımız güzel günlerimiz olsun inşallah bol mutluluklu birşey soracağım ben kasıklarım çok ağrıyor adet olacakmışım gibi yumurtlama günüm ağrıların olması normal mi ne anlama geliyor sizlerde de oluyor mu?

Amin inşallah yumurtlama gunu ağrı oluyor normalde bıldıgım kadarıyla bendede vardı mesala ama fazla değil

Anladım kuzum sağol. Bakalım bekliyelim az kaldı zaten. Olursam da çarşambaya randevumu aldım. Acaba bu ay da aynı tedaviyi mi uygular geçen ay klomene iyi tepki vermişti çünkü yumurtalar
2 ay üst üste klomen vermiyorlar genelde canım ilacın etkisi devam ediyor bazı bünye de çünkü kaç yumurta vardı senin bu ay kaç mm di

2 ay üst üste klomen vermiyorlar genelde canım ilacın etkisi devam ediyor bazı bünye de çünkü kaç yumurta vardı senin bu ay kaç mm di
Mm sini hiç bilmiyorum kuzu ya uyku sersemi onu sormak hiç aklıma gelmedi ama 6 yumurta vardı sağda 3 solda 3 doktor güzel yumurtalar yarın 12 de iğne vurul dedi heralde 16 mm idi falan diye tahmin ediyorum.

Ay evet bunu bende çok araştırdım ocak gibi çekilmek istiyorum bende kimisi o an varsa ilaçla açılıyor tıkanıklık demiş

canım tıkanıklık bende yoktu çekildiğimde olsaydı o an açacaktık demişti duyduklarımda hep o yönde o an eşine sorup açıyorlarmış kuzenim eşiyle gitmişti anestezili oldu onun ikiside tıkalıymış o şekilde yapmışlar

Ay evet bunu bende çok araştırdım ocak gibi çekilmek istiyorum bende kimisi o an varsa ilaçla açılıyor tıkanıklık demiş
Ben de bu ay rahim filmi isteyeceğim Dr dan kafamı çok kurcalıyor. Sedasyon alacağım çekilirken hazır almışken eğer bir sorun varsa onu da çözsünler istiyorum o yüzden merak ettim.

Süper o zaman zaten beni eşim uyutacak doktora da derim ne yapmanız gerekiyorsa yapın diye

Mm sini hiç bilmiyorum kuzu ya uyku sersemi onu sormak hiç aklıma gelmedi ama 6 yumurta vardı sağda 3 solda 3 doktor güzel yumurtalar yarın 12 de iğne vurul dedi heralde 16 mm idi falan diye tahmin ediyorum.
6 mı vaaay beee maşallah çok iyi tepki vermiş bünyen ilaca benim de ilk kullanımda 3 yumurta vardı doktorum iğne vermedi o zaman iç kanama geçirir bu dedi o iç kanama da tüpleri tıkar diye risk almayalım.

ayrıca kuzenim çekildikten 2-3 ay sonra hamile kaldı ama ben 8. ayda çekildim yıl bitiyor tık yok
Onun sorunu tıkanıklıkmış demek ki... Bana da tıkanıklık değil de yapışma falan var gibi geliyor çünkü ben ilk hamileliğimde hemen hamile kaldım benim gibi olanlar 2 3 aya hamile kaldı ben hala kalamadım tüplerim den şüphe ediyorum artık. Kimyasal kanamam çok yoğun ve pıhtılıydı vücut onu atmaya çalışırken tüplerde bi deforme mi oldu diye düşünmüyor değilim

Ben de bu ay rahim filmi isteyeceğim Dr dan kafamı çok kurcalıyor. Sedasyon alacağım çekilirken hazır almışken eğer bir sorun varsa onu da çözsünler istiyorum o yüzden merak ettim.
Bende ocak ayında çektirmeyi düşünüyorum ama merkez bulmam lazım güvenilir bir yer

6 mı vaaay beee maşallah çok iyi tepki vermiş bünyen ilaca benim de ilk kullanımda 3 yumurta vardı doktorum iğne vermedi o zaman iç kanama geçirir bu dedi o iç kanama da tüpleri tıkar diye risk almayalım.
İç kanama neden ayyy 16 mm gibi rakamlarda çatlatma iğnesi veriyorlar diye öyle bi rahmin yürüttüm daha küçük olsa vermezdi heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…