Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet canım gayet basbaya pik
Ay hadi İnşallah eşim de belini sakatladı sabah ya kaçırabiliriz de yumurtlamayı
yumurtlamadan kaç gün sonra başlar belirti hamile kalındıysa
Valla eğer döllenme olduysa aslında rahme yerleşme 6-12 gün sürüyormuş ortalama. Ona göre değişiyor belirtiler. Kiminin erken başlıyor kiminin daha geç. Yerleşip beta HCG hormonu yükselmeye başlayıp belirgin düzeye gelince fark edilir belirtiler diyorlar hiç yaşamadım bilmiyorum

Sen tekrar ovu yaptın mı canım

Ay hadi ya inşallah düzelir .

Hoşbulduk tatlımmm, açıkçası ben de iğneye bağlıyorum bunu. Bakalım regl yaklaştıkça ne olacak senin kasık ağrın var mıydı?

hayırlısı kuzum ben de regl olucam pazartesi benim de hiç belirtim yok, daha test yapmadım ama bakalım çok düşük ihtimal
İnşallah olmazsın canım şurada çift çizgi görmek bile çok mutlu ediyor... Senin de çubuğunu görmek istiyorum o iki çizgili mükemmel çubuğu:)

Birsekilde denemeye çalış gün aşırı en kotu
Valla ona da kıyamıyorum evet gün aşırı demişti doktor ama biz bir ay gün aşırı bir ay üst üste denedik karışık hiçbir şekilde olmadı hangisi daha iyi emin olamadım ben de
Evet @Bsrbsr35 in 5 günde geçmiş mesela
Evet canım en azından moralini bozmadan iğne etkisini kontrol edersin. Yani ben de erken yapılmasına karşıyım insan sonuçta o negatif görünce kendiyle baş başa kalıyor. Pozitif de olsa o mu bu mu diye sorguluyor. Gönlünden nasıl geçiyorsa öyle yap etki altında kalmadan

Kaçırma canım sen çalış adamı yorma bahane yok, çözüm var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…