Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
ooo sen baya erken başlamışsın kuzu yapmaya, yaa keşke olsa ama inan hiç belirtim yok yalandan da olsa kasıklarım falan ağrısa o da yok
Ya ben sırf iğne etkisini takip etmek için erkenden başladım bakalım kaç gün sürecek diye 5.gün de gitmişti etkisi herkeste belirti hemen başlamıyorsun kuzu sen takip et kendini kan ne zaman vereceksin doktor çağırdı mı

R Random3 canım sen ne yaptın? Belirtin vs. Bişiler var mı?
Belirti için daha çok erken kuzum yaa 10 ya da 11 gün var bata daha. Ama yerleşirken falan bişeyler olur mu bilmiyorum ama dün akşam sağ kasığıma bıçak saplandı sanki sadece 1 sn ama 3 defa oldu arka arkaya. Her ağrıdan umutlanıyoruz arkadaş komik yani

Ya ben sırf iğne etkisini takip etmek için erkenden başladım bakalım kaç gün sürecek diye 5.gün de gitmişti etkisi
aslında baya erken geçmiş, bende 12 gün falan kalacağını sanmıyorum açıkçası ama insan beklemek istiyor bi de vücuttan vücuda değişiyor galiba kimi daha çabuk atıyor

ay kuzu senin iyi yine bende o da yok böyle bi batma bişi olsa da azcık neşemiz yerine gelse

aslında baya erken geçmiş, bende 12 gün falan kalacağını sanmıyorum açıkçası ama insan beklemek istiyor bi de vücuttan vücuda değişiyor galiba kimi daha çabuk atıyor
Benim 2.iğnem Di Kasım da yapılan daha önce 2019 ağustosta yaptırmıştım onda hiç bakmadım test yapmadım hiç belirtim ağrım sızım olmadı vurulduğu gün bile olmadı çok değişken kasımdakin de vurulduğu günden adet olana kadar ağrıdan kıvrandım sürekli üşüyorum değişik yani

İğne markası aynı mıydı canım ? vücut ne değişik ya, benim sadece vurulduğum gün regl olacakmışım gibi ağrım oldu o kadar 2-3 gündür de göğüslerim acıyor göğüs uçlarım acıyor biraz ama göğüs hassasiyetim orta seviyede öldüm bittim denecek bir ağrım yok

Aynıydı canım otrivelle ikisi de ya bu sefer kimsal oldu gibi geliyor bana ama kandan batırma fırsatım olmadı 2 test yaptım ikisinde de pozitif görmüştüm adet tarihinden 2 gün sonra ama kandan baktırmadım bilemiyorum o yüzden bu sefer çok fazla belirtim vardı göğüs ucu hassasiyeti vardı normal de ağrı sızı yok dokununca dayanılmaz acıyordu normalde bence adet öncesi olmaz bu belirtiler vajina dan böyle zonklama gibi Bi ağrı oluyordu ama işte olmadı kısmet ocak şubat gibi rahim filmi çekilmeyi düşünüyorum sonra tekrar deneyeceğim klomen ve iğne doktorum tüp bebek için bekle dedi normal yolla olur senin diyor ama inşallah bakalım kısmet

Bana da kimyasal gibi geldi kuzu iğnenin etkisi o kadar kalmaz çünkü, inşallah tüpe gerek kalmadan gelir bebişin

ay keşke olsa, ben ilk hamileliğimde kasıklarıma ağrı girdikçe mutlu oluyordum
E göğüste ağrın varmış işte. Eğer normalde olmuyorsa adetten önce, bu bir belirti sayılabilir işte. Benim sadece yumurtlama zamanı olur sonra azalarak geçer. Bugün geçti ucundaki ağrı mesela. Bundan sonra olursa şüphelenirim

benim göğüs ağrım olur kuzu hep, normalde çatlamadan 3-4 gün sonra başlardı bu sefer bata 1 hafta kala başladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…