Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlarımmmm ne durumdayız ?

@Kivircikkhatun 11.12.20203 AY
@Zeymuss0103 12.12.20208 AY
@Asyaa561 12.12.202017 AY
@kumral_27 13.12.202014 AY
@peygambercicegikokusu 14.12.202012 AY
@esraa92 14.12.20205 AY
@ipek_annesi 15.12.202024 AY
@marymine 15.12.20209 AY
@ciklettt 15.12.202025 AY
B bitkiselhayat 15.12.202024 AY
Canım gelen giden yok bende henüz genelde ikindi gibi oluyorum. 2 gün önce yaptığım normal gebelik testi ve 3 gün önce yaptığım erken gebelik testleri negatif. Regl belirtilerim var. 😑

Çatladı mi yoksa daha catlamamis mi kızlar
IMG_20201215_090320.jpg

Canım gelen giden yok bende henüz genelde ikindi gibi oluyorum. 2 gün önce yaptığım normal gebelik testi ve 3 gün önce yaptığım erken gebelik testleri negatif. Regl belirtilerim var. 😑
hayırlısı kuzum ben de regl olucam pazartesi benim de hiç belirtim yok, daha test yapmadım ama bakalım çok düşük ihtimal

Canım yazdığım gılgamış destanını okuduğun için çok teşekkür ederim 😊 çok istediğim her şeyin kötü sonuçlanması nedeniyle sanırım korkularım var.. Bir kaç ay kafamı toplayayım belki pms yüzünden dip karanlık kuyuya düştüm... Çok çok teşekkür ederim. 🌺
Canım örnek verdiği kişilerden biri de benim 🙋🏻‍♀️ Eğer böyle düşünüyorsan isterken Allahtan hayırlısıyla iste ama istemeye devam et. Allaha zorluk yok. Benim ettiğim duaları bir duysan, uzuun uzun her ayrıntıyı belirtiyorum. Ama ‘benim başıma çok istediğim her şeyden sonra kötü olaylar geldi o zaman bebekten de vazgeçeyim‘ demek çok sağlıklı bir düşünce değil dediğin gibi 😉 bu konuda duanı ederek elinden geleni yapmak gerektiğini düşünüyorum. Seni çok yıprattıysa gerçekten kalbinden vazgeçmek geçiyorsa vazgeç ama bu ağlamalar ona işaret etmiyor ki ❤️😘
Aynen kuzum yeterki sağlıkla doğsun baika bişey istemiyorum buarada cinsiyet kız teyzesi
Yaa yer onu teyzesi kızlar çok tatlı cimcime oluyor ya, sevmesi çok zevkli resmen göz aydınlığı😍

Merhaba kızlar. Bu testlere göre hangi gün yumurtlama olmuş? Ben hep t çizgisinin daha koyu çıkması gerekiyor diye düşünüyordum, öyle değil mi?
Testler beklediği için öyle görünüyor ilk 10 dk içindeki görüntüyü baz almak lazım bunlara bakarak değerlendirme yapamayız canım

Aaaa ne güzel hepimiz komşuyuz 💃💃
onu söyleyip ifşa olmiyim kuzu şimdi tanıdık biri falan çıkar :KK70: :KK70:
Ay bence de bence de 😂
eczhnm eczhnm kuzuuu hazır burdayken sorayım sana sence ne zaman test yapayım? Bugün iğne gününü de sayarsak 10.gün
14.günden önce yapma demişti bana doktorum ama ben hergün yapmıştım 5.günde kaybolmuştu iğnenin etkisi adet tarihinden 2 gün sonra testte pozitif görmüştüm ama olmadı benim regl oldum ve benim bütün belirtilerin vardı neden böle olduysa 😥 ama ben senden bu ay çok umutluyum inşallah sevindiriceksin bizi 🤲🤲

Aaaa ne güzel hepimiz komşuyuz 💃💃

Ay bence de bence de 😂

14.günden önce yapma demişti bana doktorum ama ben hergün yapmıştım 5.günde kaybolmuştu iğnenin etkisi adet tarihinden 2 gün sonra testte pozitif görmüştüm ama olmadı benim regl oldum ve benim bütün belirtilerin vardı neden böle olduysa 😥 ama ben senden bu ay çok umutluyum inşallah sevindiriceksin bizi 🤲🤲
ooo sen baya erken başlamışsın kuzu yapmaya, yaa keşke olsa ama inan hiç belirtim yok yalandan da olsa kasıklarım falan ağrısa o da yok :KK70:

Evet doktorum da öyle dedi ama ne bileyim şüphe işte zaten bu sefer pek ümidim yok iğneyi vurulurken de ağlayarak vuruldum hastane de sıkıntı oldu bide üstüne ilişki olmayınca o saatte bütün ümidimi kaybettim oturdum ağladım
Üzülmeyin böyle süreçler evet psikolojik olarak zor bende benzer şeyleri yaşıyorum bu süreçlerde sürekli bir ağlama krizleri hepsi geçecek inanın gerçekten geçecek 😇😇

X