Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Valla ben kullaniyorum bazen unutuyorum icmeyi simdi tekrar geri basladim . Agir mi olur bu ikisi sizce uff ya ne kullanicaz bu yumurta kalitesi icin yumurtalari buyuttmek icinn bu doktorlar noye duzgun bilgi vermiyorlar
Günaydın canım,

Bilmiyorum ki yaa kimi doktor da mesela para tuzağı diyor bu vitaminler iç.in.Bir de düzenli kullan canım unutma yazık bir dünya para veriyoruz. Düzenli kullanmazsan etkisi varsa da sen de etkili olmayacak düzenli kullan. Ve 3 ay kullanılması gerekir diyor doktorlar.İncir kürü deneyebilrisin tek seferlik.

Sağol canım Allah razı olsun senden. Çok iyi yürekli bir insansın. Bizi unutmadığın için çok sağol. Allah isteyen herkesin kucağını en hayırlı bir şekilde doldursun inşallah.

Evet canım silmedim ben de kalsın. Adet döngümü takip ediyorum onda.

Genelde ilk idrarla yapmayın öğlen 12 aksam 8a rası yapın diyorlar
İlk idrarda Lh hormonu az oluyormus canım gün içerisinde idrara geçiyormuş ilk idrar olsa bile koyu çıkmaması lazım dediğim gibi eşime kahvaltı hazırlamak icin kalktım biseler yedim 08.07 de yaptım dün değerlendirdik iki kere bugün ve yarını da değerlendirrm aslında regli gelene kadar her gün değerlendircm bu ay öyle deniyoruz

Günaydın kızlarr adetimin 9. Günü klomenin 5. Günü ovulasyon testim pik çıktı, perşembe günü kontrolüm var kaçırmak istemiyorum klomen pik etkisi yapar mı bilen var mı

Eklentiler

• 27768DE5-BB57-4A30-A636-EF5FC19063D1.jpeg
    146,1 KB · Görüntüleme: 35
Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla inşallah, belirtilerinz nelerdi yumurtlamadan kaç gün sonra belirti yaşadınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…