Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
tam emin olmamakla birlikte inofoliğin böyle bir etki yaptığınu topiklerden birinde okumuştum, işe yarıyordur belki de olumlu düşün

Of kızlar benim 3 gün geçti bugün de gelmedi kafayı yicemmmm günümden önce erken gebelik testo yaptım negatif. Günümde yaptım negatif hala gelmiyor 3 gün geçti
bekle bakalım belki de geç döllenmedir yumurtlama günün ne zamandı biliyor musun ? eğer 3-4 gün sonra olmazsan görünürsün doktora test yapıp

prolaktin düşer ilaçla çok sorun olan bir hormon değil amh düşüklüğünde de olan rezervin kalitesi önemli yarın ki 3. gğn testlerinde çıkar zaten kalitesine ilişkin değerler. bunları yaşayıp bebeği olan çok var , gönlüne göre olsun

bekle bakalım belki de geç döllenmedir yumurtlama günün ne zamandı biliyor musun ? eğer 3-4 gün sonra olmazsan görünürsün doktora test yapıp
Takvimde 27 kasım gösteriyor. Sağlık ocağından randevu aldım salı gününe umutlanmak istemiyorum adet ağrısı olunca da olucam diyorum

Teşekkür ederim ilginiz için umarım güzel olur

Peki bi şey merak ettim bilginiz varsa bu 3.gün testinde daha mı olumlu yönde yoksa olumsuz mu acaba

Neden insanlar böyle acimasiz? Gercekten bile bile insanlarin yarasini desmekmi lazim ben cidden insanlar ne kadar kötü kalpliymis meger diyorum sasip kaliyorum

Peki bi şey merak ettim bilginiz varsa bu 3.gün testinde daha mı olumlu yönde yoksa olumsuz mu acaba
Her kadın 3. Gün de test yaptırıyor harmanlar o zaman daha düzgün oluyor onun için 3. Gün istiyorlar meraklanma her şeyin bir çaresi var yeterki sebebi belli olsun hepsi çözülür içini ferah tut

Her kadın 3. Gün de test yaptırıyor harmanlar o zaman daha düzgün oluyor onun için 3. Gün istiyorlar meraklanma her şeyin bir çaresi var yeterki sebebi belli olsun hepsi çözülür içini ferah tut
Çok teşekkür ederim İnşALLAH RABBİM güzel şeyler çıkarır hepimiz için

Kızlar sabah akşam yaptığım ovu testleri dün akşam çatladı diye düşünmüştüm sabah böyle çıktı neden olabilir bu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…