Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kızlar merhabalar günaydın hepinize euthyrox 50 kullanan var mı aranızda düzene giriyor mu troidiniz yaşadıklarınızı paylaşabilirseniz sevinirim :KK36:

kızlar merhabalar günaydın hepinize euthyrox 50 kullanan var mı aranızda düzene giriyor mu troidiniz yaşadıklarınızı paylaşabilirseniz sevinirim :KK36:

Günaydın kızlarr 💕 adetimin 9. Günü klomenin 5. Günü ovulasyon testim pik çıktı, perşembe günü kontrolüm var kaçırmak istemiyorum klomen pik etkisi yapar mı bilen var mı 🤷‍♀️
Erken yumurtlama olacak galiba çünkü bu ilaçlar pik göstermiyor. Ben de femara kullanıyorum ama 14. Ya da 15.gün pik anca görüyorum. Yeteri kadar büyümüş demek ki yumurtaların

Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla inşallah, belirtilerinz nelerdi yumurtlamadan kaç gün sonra belirti yaşadınız
Canım benim en son bat tarihim 17 kasımı. 23 Kasım gibi temizlendim 24 kasımda ilişki oldu. Sonra 3 günde bir falan oldu ama sık değil çünkü eşim hafif bir grip geçirdi covid sandık o yüzden çok yakın olmadık bu ay toplam 3 4 ilişki oldu sadece. Yumurtlama 30 kasıma denk geliyordu o gün değerlendirdim sadece. Belirtilerim de cuma günü yaptığım yemeği yiyemedim burnuma çok koktu ve 1 haftan beri özel bölgemde yanma ve batma vardı. Ben enfeksiyon oldun diye düşünürken (bu ay kendime Söz vermiştim çünkü asla ümitlenmemek adına) cumartesi sabah test yaptım silik çizgiyi gördüm çok şükür 🤲

Kızlar bugün artık iyice koyulaştı çok şükür 🤲 hayırlısıyla en kısa zamanda darısı sizlere 😍 kan vermeye gidemedim evde oğlum var ve virüsten korktum. Haftaya direk doktoruma giderim İnşaAllah 👍Eki Görüntüle 2739608
Ay ne güzel kıpkırmızı 😂 darısı başımıza İnşaAllah 🤲 sağlıkla mutlulukla güzelliklerle al kucağına İnşaAllah canım 🌺❤️ Bizlerede dua et 💝

Günaydın kızlarr 💕 adetimin 9. Günü klomenin 5. Günü ovulasyon testim pik çıktı, perşembe günü kontrolüm var kaçırmak istemiyorum klomen pik etkisi yapar mı bilen var mı 🤷‍♀️
Canım ben 5 gün günde 1 defa letu yumurta geliştirici kullanıp 7. Gün kontrole gittiğimde 18 mm yumurtam oluşmuştu ve eve gelip ovülasyon testi yaptığımdan seninkinden daha koyu bir pikti.. demekki seninde 17 mm e falan yaklaşmıştır kontorle gideceğin gün biraz daha büyümüş olur daha iyi olur bnce

X